Hledání zájezdůZvolte typ zájezdu a zemi:

Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - bus/let přejít zpět do výpisu destinace: Velká Británie | Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - bus/let

Vyprodáno.
Tam autobusem, zpět letecky do Brna a Prahy!

LONDÝN • BATH • TORQUAY • DARTMOUTH • LANDS END • ST. MICHAELS MOUNT • HRAD CORFE • JURSKÉ POBŘEŽÍ • DURDLE DOOR • LULWORTH COVE • STONEHENGE • WINDSOR

Předpokládané odjezdové časy z HLAVNÍCH NÁSTUPNÍCH MÍST:

BRNO – odjezd 10:00
VELKÁ BÍTEŠ DÁLNICE – odjezd 10:25
VELKÉ MEZIŘÍČÍ DÁLNICE – odjezd 10:45
JIHLAVA PÁVOV DÁLNICE – odjezd 11:05
PRAHA – odjezd 13:00
PLZEŇ – odjezd 14:20

Návrat letecky:
Londýn 13:00 – 15:55 Praha letiště
Londýn 13:50 – 17:00 Brno letiště

CK garantuje odjezd z HLAVNÍCH NÁSTUPNÍCH MÍST. Uvedené časy jsou předpokládané a budou upřesněny v Pokynech k zájezdu, které zákazníkovi zašleme cca týden před termínem zájezdu.

Svoz/rozvoz či transfer je fakultativní služba. Minimální obsazenost nutná pro realizaci je 6 osob. O realizaci a nástupních časech či případném zrušení bude zákazník informován v Pokynech k zájezdu, které mu zašleme cca týden před termínem zájezdu. Zrušení fakultativní služby svoz/rozvoz nebo transfer není důvodem k odstoupení od smlouvy. V případě zrušení je platné to hlavní nástupní místo, které zákazník uvedl ve smlouvě v oddíle Doprava - Nástup/Výstup.

SVOZ

Trasa 4: Ostrava 250 Kč, Frýdek-Místek 250 Kč, Nový Jičín 250 Kč, Hranice na Moravě 250 Kč, Lipník nad Bečvou 250 Kč, Přerov 175 Kč, Olomouc 175 Kč, Prostějov 150 Kč, Vyškov 100 Kč
Trasa 6: Hradec Králové 200 Kč, Vysoké Mýto 200 Kč, Litomyšl 200 Kč, Svitavy 150 Kč, Letovice 100 Kč
Trasa 8: Břeclav 125 Kč, Bratislava 200 Kč

1. den:

Dopoledne odjezd z Brna (další nástupní místa trasy 4, 5, 6, 8). Cesta přes Německo do Francie.

2. den:

Brzy ráno trajekt lodí přes kanál La Manche do Doveru, příjezd do Anglie s jedinečným pohledem na Doverské útesy, přejezd do Londýna. Uložení zavazadel v hotelu. Před polednem odjezd městskou dopravou do centra a pěší prohlídka: Piccadilly, Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství, Big Ben, Parlament a dále kolem Horse Guards k Buckinghamskému paláci. Možnost návštěvy některého z četných muzeí nebo procházky v krásných parcích Hyde Park nebo St. James Park. Prohlídka večerního Londýna: China town, čtvrť Soho, procházka kolem Temže. Návrat do hotelu městskou dopravou.

3. den:

Dopoledne návštěva města Bath, architektonického skvostu Anglie se statutem památky UNESCO. Prohlídka jedinečných románských lázní, které na zdejších horkých pramenech založili už Římané. Procházka centrem města s opatstvím, ve kterém byl korunován první král Anglie, ulicí Bath Street s elegantní kolonádou až ke královskému divadlu, které je jedním z nejúchvatnějších dochovaných georgiánských divadel v Anglii. Odpoledne odjezd do jižní Anglie do přímořského letoviska Torquay, které je hlavním centrem Anglické riviéry. Ubytování v Torquay.

4. den:

Celodenní pobyt v přímořském letovisku Torquay, které je hlavním centrem Anglické riviéry. Prohlídka letoviska, procházka kolem pláží, možnost koupání, posezení v restauracích či kavárnách s krásnými výhledy na pobřeží. Fakultativně možnost výletu lodí podél členitého pobřeží Anglické riviéry až do pohádkového města Dartmouth ležícího při ústí řeky Dart, místa neobvyklé přírodní krásy, kde je na svazích nad řekou vystavěno městečko plné typických barevných domečků. Volno k návštěvě Dartmouth – procházky historickými dlážděnými uličkami plnými obchůdků, restaurací, starých anglických barů i kaváren. Odpoledne odjezd zpět turistickým vlakem s krásnými výhledy na okolní krajinu i mořské pobřeží do Torquay a návrat na ubytování.

5. den:

Celodenní návštěva jihozápadního cípu Anglie – hrabství Cornwall, jedné z nejkrásnějších přímořských oblastí Anglie s rozeklanými skálami, písečnými plážemi a rybářskými vesničkami, které si zachovaly svůj původní ráz. Návštěva nejzápadnějšího cípu Anglie – Land's End s jedinečným výhledem na Atlantik. Cestou zpět zastávka u normanského kláštera St. Michael's Mount, který se podle přílivu mění v ostrov. Večer návrat na ubytování.

6. den:

Celodenní výlet do hrabství Dorset. Návštěva romantického hradu Corfe Castle, zříceniny velkolepého sídla, pod kterým se rozkládá stejnojmenná kamenná vesnička. Po prohlídce hradu odjezd na Jurské pobřeží. Klasické pobřežní geomorfologické útvary a objevované zkameněliny včetně dobře zachovaných stop dinosaurů a jejich kosterních pozůstatků přispěly k tomu, že se toto pobřeží stalo první přírodní památkou zapsanou na seznam Světového dědictví UNESCO. Procházka k zátoce Lulworth Cove – fotografie této téměř dokonale kruhové zátoky patří k těm nejvyhledávanějším v jižní Anglii. Podél pobřeží je možno dojít až vyhledávané přírodní atrakci Durdle Door nacházející se na pobřeží u krásné pláže. Jedná se o vápencový skalní oblouk nazývaný „proražená vrata“, který je největším obloukem stvořeným mořem na pobřeží Anglie. Za hezkého počasí i možnost koupání. Večer návrat na ubytování.

7. den:

Ráno odjezd směrem do Londýna, okolo poledne návštěva Salisburské planiny s nejznámějším prehistorickým monumentem Stonehenge. Odpoledne zastávka ve Windsoru proslaveném svým královským sídlem. Možnost návštěvy jednoho z největších evropských zámků nebo procházek v rozsáhlém zámeckém parku. Večer příjezd do Londýna. Ubytování v Londýně.

8. den:

Transfer na letiště, odlet z Londýna do Brna a do Prahy (dle letových řádů).

CENA ZAHRNUJE

• dopravu autobusem do Anglie a ve Velké Británii
• leteckou přepravu zpět z Londýna
• letištní taxy a odbavení letu s příručním zavazadlem
• 6× ubytování ve 2–3* hotelech
• 6× snídani
• průvodcovské služby

PŘÍPLATKY

• jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 4900,- Kč

• 4x večeře 3.-6. den (os/pobyt) - 2400,- Kč

• fakultativní výlet lodí z Torquay do Dartmouth (os/pobyt) - 700,- Kč

• fakultativní výlet lodí z Torquay do Dartmouth dítě do 15 let (os/pobyt) - 450,- Kč

• odbavení zavazadla do 20 kg (zavazadlo/Kč) - 800,- Kč

• pojištění léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč

• Předpokládaná částka na vstupy cca 75 GBP + místní doprava v Londýně.

CENY A TERMÍNY

Doprava: kombinovaná BUS/LET

TERMÍNY NOCÍ Snídaně  
 Č. zájezdu   Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji   Doprava 
10.08. - 17.08. 7 LJC0810  19 990 Kč  Tam_autobusem_Zpět_letecky_Brno  Vyprodáno 

Doprava: kombinovaná BUS/LET

TERMÍNY NOCÍ Snídaně  
 Č. zájezdu   Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji   Doprava 
10.08. - 17.08. 7 LJC0810  19 990 Kč  Tam_autobusem_Zpět_letecky_Praha  Vyprodáno 

Zpět

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Moravské nám. 4
602 00 Brno

Po-pá 9:00 - 18:00 hod.

Tel./fax: +420 542 210 102
Mobil: +420 602 793 313

Mail: ck@travel2002.cz

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Kovářská 396
696 62 Strážnice

Po-pá 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Tel./fax: +420 518 334 466
Mail: dovolena@travel2002.cz
Skupiny: groups@travel2002.cz

 

Katalog

Náš aktuální katalog vám pošleme poštou zdarma

 

Parkování

na letišti v Brně, Praze a Ostravě

tvorba www stránek » intencio s.r.o.