Hotel Delfin stary

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
2+02+12+2
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
Wi-Fi skluzavky

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- ubytování se širokým výběrem zábavy, vhodný pro rodiny

Popis
Hotel Delfín se nachází na slunném poloostrově, rozvětveném na několik křídel. Centrum města Poreč (Chorvatsko, Istrie) je vzdálené necelých pět kilometrů a je zajímavé především svými historickými památkami a kulturou. Součástí hotelu je recepce, výborná restaurace, několik barů a bazén s mořskou vodou. U bazénu jsou k dispozici lehátka. Dále hotel pořádá animační a večerní programy vhodné pro celou rodinu, za příplatek tu jsou k dispozici tenisové kurty, hřiště na volejbal a stolní tenis. V hotelu je také možnost vypůjčení kol. V areálu se nachází i sportovní centrum a sportovní hala.

Stravování
Stravování je zajištěno formou polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu a švédských stolů. Za příplatek je možná plná penze.
Nápoje k večeřím nejsou v ceně.

Ubytování
Ubytování je zajištěné ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Za základní cenu jsou pokoje bez balkonu ve sníženém přízemí, které zajišťují příjemný chládek. Za příplatek je možné zajistit pokoj s balkonem směrem do parku nebo směrem k moři (před hotelem se nachází stromy a moře nemusí být přímo vidět).

DOPRAVA
Doprava do Chorvatska je vlastní nebo za příplatek klimatizovaným autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek večer z Brna (předběžný čas odjezdu 21:00) a návrat je v neděli ráno do Brna.

Za příplatek je možný nástup i v jiných nástupních místech: Tišnov (100 Kč), Kuřim (100 Kč), Mikulov (0 Kč), Ostrava (300 Kč), Frýdek Místek (300 Kč), Příbor (300 Kč), Nový Jičín (300 Kč), Hranice (300 Kč), Přerov (300 Kč), Olomouc (200 Kč), Prostějov (200 Kč), Vyškov (200 Kč), Ústí nad Orlicí (300 Kč), Česká Třebová (300 Kč), Svitavy (300 Kč), Boskovice (200 Kč), Blansko (200 Kč), Hradec Králové (300 Kč), Pardubice (300 Kč), Chrudim (300 Kč), Žďár nad Sázavou (200 Kč), Velké Meziříčí (200 Kč), Praha (300 Kč), Jihlava (200 Kč), Třebíč (200 Kč), Zlín (300 Kč), Uherské Hradiště (300 Kč), Hodonín (200 Kč), Břeclav (200 Kč).

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Mapa