39

Hotel Allegro Sunny

od 13 491 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+13+0
Doprava Autokarem
Strava Polopenze
Vzdálenost od pláže 70 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- jak pro rodiny s dětmi, odpočinek u pláže, tak pro aktivní dovolenou

Popis
Hotel Allegro je vystavěn nad Rabackým zálivem (Chorvatsko, Istrie) uprostřed lesoparku asi 100m od oblázkové pláže s pohodlným vstupem do vody. Návštěvníci zde ocení křišťálově čisté moře, výhled na Kvarnerský záliv i chládek a stín borovic. Díky své poloze hotel nabízí pohodlný přístup po promenádě do centra Rabacu i ke všem zdejším atrakcím. Hotel nabízí restauraci, lobby bar, internetový koutek (za příplatek), Wi-Fi internet zdarma, venkovní bazény s mořskou vodou. V blízkosti hotelu se nachází minigolf, půjčovna kol nebo tenisové kurty (za poplatek). Parkoviště je v okolí hotelu (nehlídané). Hotel můžeme doporučit jak rodinám s dětmi, tak pro aktivní dovolenou a odpočinek v dosahu pláže a centra letoviska.

Stravování
Polopenze: snídaně a obědy formou švédských stolů. Je možno vícekrát vstupovat do jídelny v době od 08:00 do 14:00 hod. Nealkoholické nápoje a káva u snídaní i obědů z automatu jsou zahrnuty v ceně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, balkonem a televizí jsou pouze pro 2 osoby, případně je možno i vybrat pokoje s možností jedné přistýlky, rovněž se stejným vybavením i balkonem.
Vzhledem k vzrostlým stromům před hotelem nemusí být výhled přímo na moře.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Mapa