Menu
Hledání zájezdůZvolte typ zájezdu a zemi:

 

 

Výlety z letovisek SOZOPOL, PRIMORSKO, KITEN a LOZENEC

 

 

Vzhledem v délce bulharského pobřeží se nabídka výletů v jednotlivých letoviscích liší. Rozdílné jsou také ceny výletů s odjezdy z různých letovisek.

 

 

Sozopol

Návštěva města Sozopol – starobylé řecké kolonie Apollonia nebo také „města spásy“. Nejprve bude na programu pěší prohlídka Staré čtvrti města a návštěva kostela sv. Matky Boží z 18.-19. století, který je známý bohatou sbírkou ikon. Následovat bude romantická plavba lodí kolem města. Poté budete mít volný čas na prohlídku města či nákupy. V odpoledních hodinách se přesunete do Burgasu – jednoho z nejkrásnějších měst v zemi, kde navštívíte nákupní centrum. Cena cca 40 BGN.

 

Plavba po řece Ropotamo

Plavba motorovou lodí podél přírodní rezervace řeky Ropotamo. Tato přírodní rezervace je domovem mnoha druhů rostlin a živočichů včetně více než 100 ohrožených druhů. Cena cca 20 BGN.

 

Varna a klášter Aladzha, možnost návštěvy delfinária

Nejprve si užijete jízdu podél severního pobřeží Černého moře přes hřebeny Balkánských hor, následně navštívíte klášter Aladzha ze 13. století, který je umístěn uprostřed zelené přírody. Poté již budete pokračovat do města Varna – hlavního přístavního města Bulharska. Po obědě budete mít v centru města volný čas na prohlídku či nákupy. Zájemci mohou navštívit místní delfinárium. Cena cca 90 BGN.

 

Varna s možností návštěvy delfinária

Výlet autobusem podél severního pobřeží Černého moře do města Varna – hlavního přístavního města Bulharska. Volný čas na prohlídku či nákupy, zájemci mohou navštívit místní delfinárium. Cena cca 55 BGN.

 

 

Na uvedené fakultativní výlety jsou zpravidla poskytovány slevy pro děti:

děti 0 - 2 roky - zdarma

děti 2 - 12 let sleva cca 50 %


Výlety jsou k zakoupení v místě pobytu u delegáta naší CK. Během informační schůzky budete seznámeni s programem výletů a přesnými cenami. Realizace záleží na dostatečném množství přihlášených zájemců. Ceny jsou orientační a mohou se během sezóny měnit.

 

Výlety Bulharsko - Nesebr - Varna - Sozopol

 


OBZOR, BJALA

Hotely:

Hotel Sol Luna Bay 4*

Hotel Paraiso Beach 3*

Hotel Casablanca 4*

 

Plavba po řece Ropotamo a prohlídka Sozopolu

Jízda podél malebného jižního pobřeží Černého moře, po které následuje plavba motorovou lodí podél přírodní rezervace řeky Ropotamo. Následně se přesunete do města Sozopol – starobylého Apollonia, kde si prohlédnete Starou čtvrť města, navštívíte kostel sv. Matky Boží, z 18.-19. století, který je známý bohatou sbírkou ikon. Budete zde mít také volný čas na prohlídku města či nákupy. Po obědě se přesunete do Burgasu – čtvrtého největšího města v Bulharsku, kde navštívíte nákupní centrum. Cena cca 64 BGN.

 

Nesebr

Prohlídka Staré části města, která patří k nejstarším sídlům v Bulharsku a je zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Dále si prohlédnete dobové domy a kostely z 6.– 18. století. Budete zde mít i volný čas na prohlídku a nákupy. Součástí výletu je také degustace vína. Cena cca 25 BGN.

Varna a klášter Aladzha, možnost návštěvy delfinária

Nejprve si užijete jízdu podél severního pobřeží Černého moře přes hřebeny Balkánských hor, následně navštívíte klášter Aladzha ze 13. století, který je umístěn uprostřed zelené přírody. Poté již budete pokračovat do města Varna – hlavního přístavního města Bulharska. Po obědě budete mít v centru města volný čas na prohlídku či nákupy. Zájemci mohou navštívit místní delfinárium. Cena cca 80 BGN.

Bulharský tradiční večer

Odjezd v pozdních odpoledních hodinách. Návštěva restaurace, kde se bude podávat večeře o čtyřech chodech – ochutnávka tradiční bulharské kuchyně včetně neomezené konzumace vína. Připraven je pro vás folklorní program i „nestinarski“ – tanec na žhavém uhlí. Cena cca 55 BGN.

Hotely:

Hotel Perla 2*

Penzion Tonus

Apartmány Lazarovi

 

Varna a delfinárium
Celodenní výlet s návštěvou delfinária ve Varně, návštěvou Varny s osobním volnem a návštěvou skalního kláštera Alajda. Ráno kolem 8. hodiny odjezd, kolem 11. hodiny je plánována návštěva delfinária s vystoupením delfínů (vystoupení trvá asi hodinu). Volno ve městě k nákupům a pod. asi 2 hodiny, návštěva skalního kláštera Alajda. Příjezd zpět kolem 18. hodiny. Cena cca 43 EUR.

Bulharská vesnice
Návštěva bulharské vesnice ve vnitrozemí Bulharska, s typicky bulharským folklorem, tancem a písněmi s unikátním tancem na žhavých uhlíkách, dětská show. Připravena je bohatá večeře s nápoji a neomezené množství vína. Doprava autobusem, návrat cca 23.30 hod. Cena cca 26 EUR.


Sozopol a řeka Ropotamo
Celodenní výlet s plavbou po řece Ropotamo, návštěvou Sozopolu s obědem a návštěvou Burgasu s osobním volnem. Ráno kolem 8. hodiny odjezd, kolem 10:30 nalodění na loďky a plavba po řece Ropotamo s pozorováním okolní unikátní přírody. Kolem poledne prohlídka Sozopolu, oběd a volno. Kolem 15. hodiny příjezd do Burgasu, nákupy. Příjezd kolem 18. hodiny. Cena cca 34 EUR.


Jeep safari
Pro milovníky nestandardních výletů. Kolem 9. hodiny odjezd jeepy na Telebašnu, návštěva kláštera sv. Konstantina a Heleny a pramene sv. Ducha s léčivou vodou. Trasa pokračuje horskými vesnicemi, stezkami a řekami, polemi levandule až se dostanete do vesnice Solnik, kde ve starém domě bude představen život vesničanů, ochutnáte domácí víno a závin, očekávájí vás i další příjemná překvapení. V další vesnici poznáte pálení kořalky v měděné palírně. Oběd je plánován ve staré horské vesnici v typickém podniku – rajčata, okurky, šašlyk na roštu, pečené brambory, pivo, nealkoholické nápoje. Cesta pokračuje do lesa, kde v přírodě si budete moci vyzkoušet střelbu z kuše a vzduchovky. Návrat kolem 17. hodiny. Cena cca 39 EUR.


Plavba jachtou
Nezapomenutelné chvíle na moři s úžasným koupáním a obědem. Nástup na jachtu kolem 10. hodiny, plavba k mysu Emine. Snídaně, káva nebo čaj, koupání a opalování na jachtě. Oběd: pečená ryba, bramborový a zeleninový salát, ovoce. Alkoholické a nealkoholické nápoje. Kolem 15. hodiny odjezd zpět do Nesebru, příjezd kolem 16. hodiny. Cena cca 32 EUR.

Nahoru

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Moravské nám. 4
602 00 Brno

Po-pá 9:00 - 18:00 hod.

Tel./fax: +420 542 210 102
Mobil: +420 602 793 313

Mail: ck@travel2002.cz

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Kovářská 396
696 62 Strážnice

Po-pá 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Tel./fax: +420 518 334 466
Mail: dovolena@travel2002.cz
Skupiny: groups@travel2002.cz

 

Parkování

na letišti v Brně, Praze a Ostravě

informace ZDE

tvorba www stránek » intencio s.r.o.