Menu
Hledání zájezdůZvolte typ zájezdu a zemi:

 

Naše cestovní kancelář

 

Již 32. sezónu Vám nabízíme letní dovolenou v Řecku (ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos, Zakynthos, Lefkáda, Thassos, Kos), Turecku, Bulharsku, Itálii, Španělsku a v Chorvatsku. Máme širokou nabídku poznávacích zájezdů, zpracováváme poptávky incentivní turistiky, připravujeme zájezdy na míru, školní a tematické zájezdy pro kolektivy a firmy, zájezdy pro odborníky na mezinárodní veletrhy a konference.


TRAVEL 2002 prodejna Brno TRAVEL 2002 prodejna Brno interiér

TRAVEL 2002 prodejna Strážnice TRAVEL 2002 prodejna Strážnice

 

VZNIK CK

Cestovní kancelář TRAVEL 2002 byla založena v roce 1990. Jednatelkami společnosti jsou Ing. Jana Enderlová a Martina Múčková. Činnost cestovní kanceláře byla zahájena nabídkou poznávacích zájezdů do zahraničí, která byla záhy rozšířena o pobyty u moře. Jako jedni z prvních jsme nabídli našim klientům pobytové zájezdy s odletem z Brna.

V roce 2003 byl předmět našeho podnikání rozšířen také o pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí. Naše kancelář byla rovněž jednou z prvních incomingových cestovních kanceláří v Brně, specializovanou na zajišťování koncertních turné spolu s poznávacím programem ve střední Evropě pro profesionální i amatérské sbory z USA. V roce 1993 jsme měli tu čest zprostředkovat návštěvu světového houslisty Sira Yehudi Menuhina v Brně spojenou s gala koncertem a natáčením jeho CD.
Dnes naše katalogy přinášejí rozsáhlou nabídku pobytových zájezdů s odletem z Brna a jednu z nejširších nabídek poznávacích zájezdů na českém trhu. Spolupracujeme s řadou renomovaných firem, pro které zajišťujeme semináře a školení. TRAVEL 2002 je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur – ACČKA a členem ASTA – American Society of Travel Agents.

 

SLEVY

Každoročně nabízíme našim stálým, ale i novým klientům zajímavé slevy a slevy za včasný nákup jak na pobytové, tak na poznávací zájezdy. U řady zájezdů nabízíme pobyty nejen pro děti zdarma!

Nejvyšší slevy získáte v prosinci >>> SLEVY podrobnosti zde

 

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

V oblasti pobytových zájezdů se specializujeme především na letecké zájezdy do Středomoří. Leteckou přepravu zajišťujeme renomovanými leteckými společnostmi s odlety z Brna, Prahy a Ostravy. Na místě se postaráme o vaše transfery do místa ubytování. Nabízíme ubytování ve všech kategoriích – od studií s vlastním stravováním až po 5* hotely s bohatým programem all inclusive a animačními programy. Řada z našich hotelů Vám může nabídnout pobyty pro děti i dospělé na přistýlkách zdarma. V destinacích je klientům k dispozici delegát, který zajistí Vaše ubytování a informovanost o místě pobytu. Na místě můžete využít nabídky fakultativních výletů, možnost zapůjčení automobilu, motorky či kola.

 

ŘECKÉ OSTROVY

 • Kréta - letecky z Brna, Prahy a Ostravy na 7/10/11 nocí
 • Rhodos - letecky z Brna, Prahy, Ostravy na 7/10/11/14 nocí
 • Zakynthos - letecky z Brna, Prahy, Ostravy na 7/10/11 nocí
 • Lefkáda - letecky z Brna na 10/11 nocí
 • Korfu - letecky z Brna, Prahy a Ostravy na 7/10/11 nocí
 • Thassos letecky z Brna, Prahy a Ostravy na 10/11 nocí
 • Kos -  letecky z Brna, Prahy a Ostravy na 10/11 nocí

 

TURECKO - letecky z Brna, Prahy a Ostravy na 7, 10 nebo 11 nocí, široká nabídka hotelů all inclusive

 • Alanya
 • Side
 • Kemer

 

ŠPANĚLSKO

 • Mallorca - letecky z Brna a Prahy na 7 nocí

 

ITÁLIE

 • Kalábrie - letecky z Brna a Prahy na 7/14 nocí

 

BULHARSKO

 • Slunečné pobřeží, Svatý Vlas, Aheloy, Nesebr, Pomorie, Primorsko, Sozopol, Kiten, Lozenec, Obzor, Bjala - letecky z Brna, Prahy a Ostravy na 7/10/11/14 nocí

 

CHORVATSKO

 • Rabac, Poreč - doprava vlastní nebo autobusem, pobyty na 7/14 nocí

 

 

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Široká nabídka našich zájezdů vás zavede do tradičních destinací – Polsko, Rakousko, Itálie, Švýcarsko, Maďarsko, Francie, Holandsko, Velká Británie, Řecko, Slovinsko a mnoha dalších evropských zemí. Můžete s námi navštívit i méně známé země – Ukrajinu, Rumunsko, Albánii apod. V našem katalogu nabízíme přes 200 poznávacích zájezdů. Můžete si vybrat leteckou nebo autobusovou dopravu a vždy Vás doprovodí český průvodce. Katalog jsme obohatili o zájezdy s turistikou, prodloužené letecké víkendy, oblíbené pobyty spojené s relaxací a wellness či návštěvami termálních lázní a v neposlední řadě také cestami za vínem.

 

NABÍDKY PRO KOLEKTIVY A ŠKOLY

Nabízíme poznávací i pobytové zájezdy šité na míru v tuzemsku i zahraničí, zimní lyžařské pobyty, zájezdy do divadel a na muzikálová představení, vinné sklepy na Slovácku, výlety lodí po Baťově kanálu. Nabízíme Vám širokou nabídku zájezdů již vytvořených a léty zkušeností ověřených nebo Vám připravíme zájezd dle Vašich požadavků a přání.

 

INCENTIVNÍ TURISTIKA

- firemní konference, semináře a kongresy
- zájezdy na míru
- teambuilding
- služební cesty
- veletrhy
- doprovodné programy k Vašim akcím
- ubytování v hotelech všech kategorií se zázemím dle požadavků (bazén, whirpool, sauna, fitness, spa centrum)
- konferenční prostory, internet, audiovizuální technika

 

Za 32 let existence naší CK jsme získali značné zkušenosti a uspořádali velké množství skupinových zájezdů jak po Evropě, tak do vzdálenějších exotických zemí. Při vytváření programů dbáme hlavně na přání klienta, finanční možnosti skupiny, účel cesty, profesní zaměření apod. Pokud se chystáte na služební cestu, najdeme Vám nejlevnější letenky, kvalitní ubytování, zajistíme transfery na místě, možnost odborných exkurzí, služby odborného průvodce i tlumočníka. Můžete si zvolit dopravu autobusem, mikrobusem či letecky. Zcela zdarma Vám navrhneme program, který bude vyhovovat Vašim požadavkům.

 

POJIŠTĚNÍ CK

Cestovní kancelář TRAVEL 2002 je pojištěna v souladu s požadavky zákona 159/99 Sb. pro případ úpadku cestovní kanceláře. Toto pojištění je sjednáno u pojišťovny ERV pojišťovna, a. s. se sídlem Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8. Smlouva je sjednána na pojistné období 1. 1. 2021 - 31. 12. 2021, otevřít pojistku ZDE

 

Na základě tohoto pojištění vzniká zákazníkovi přihlášenému na zájezd právo na plnění v případech, kdy CK z důvodu svého úpadku:

a) neposkytne zákazníkovi dopravu z místa pobytu v zahraničí do České republiky, pokud je tato doprava součástí zájezdu
b) nevrátí oprávněné osobě zaplacenou zálohu nebo cenu zájezdu v případě, že se zájezd neuskutečnil, nebo
c) nevrátí oprávněné osobě rozdíl mezi zaplacenou cenou zájezdu a cenou částečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze z části.

 

Věcně příslušným subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je: Česká obchodní inspekce, www.coi.czNa kterýkoli zájezd z pobytového i poznávacího katalogu se můžete přihlásit osobně, telefonicky (cestovní smlouvu Vám zašleme poštou, faxem nebo e-mailem) nebo přes internet na těchto webových stránkách.

 

Doufáme, že si u nás i letos vyberete dovolenou, která vyplní všechna Vaše přání.


Kolektiv TRAVEL 2002

 

 

 


Nahoru

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Moravské nám. 4
602 00 Brno

Po-pá 9:00 - 18:00 hod.

Tel./fax: +420 542 210 102
Mobil: +420 602 793 313

Mail: ck@travel2002.cz

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Kovářská 396
696 62 Strážnice

Po-pá 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Tel./fax: +420 518 334 466
Mail: dovolena@travel2002.cz
Skupiny: groups@travel2002.cz

 

Parkování

na letišti v Brně, Praze a Ostravě

informace ZDE

tvorba www stránek » intencio s.r.o.