Menu
Hledání zájezdůZvolte typ zájezdu a zemi:

 

 

Fakultativní výlety na ostrově Kos


 

Ostrov Nissyros

Druhý nejznámější vulkanický ostrov Řecka patří k nejkrásnějším v celém Středomoří. Příjemná plavba lodí nás zavede až do přístavu Mandraki s tradiční architekturou. Navštívíme impozantní klášter Panny Marie s nádhernými a vzácnými ikonami. Poté se vydáme přímo ke kráteru Stefanos, který je jedním z posledních činných vulkánů v Řecku. Dokonalým zážitkem je procházka přímo uvnitř kráteru, kde ze země stále unikají sirné výpary. Cena cca 40 EUR.

 

Nyssiros_trip Nyssiros_trip Nyssiros_trip Nyssiros_trip Nyssiros_trip Nyssiros_trip

 

Plavba na tři ostrovy

Celodenní výlet na tradiční dřevěné lodi Kaiki s barbeque a možností opalování. Poplujeme k malému ostrůvku Plati, u kterého si můžete zaskákat z lodi a potápět se. Mezitím vám kapitán lodi připraví chutné grilované speciality. Dále vás čeká plavba na ostrov Kalymnos, kde se dozvíte, jak se zpracovávají mořské houby, které se zde těží a budete mít i možnost vychutnat kouzelnou atmosféru přístavu u šálku dobré kávy. Poslední zastávkou bude ostrov Pserimos s krásnou písečnou pláží a průzračnou vodou v maličkém romantickém přístavu s kostelí- kem. Můžete se těšit na báječnou, téměř až pirátskou plavbu. Cena cca 45 EUR.

 

Výlet tři ostrovy Výlet tři ostrovyVýlet tři ostrovy Výlet tři ostrovy Výlet tři ostrovy

 

Řecký večer

Krásný večer strávíte v malebné horské vesničce Zia, schované v zeleni voňavých pinií, eukalyptů a olivovníků, s typicky řeckou architekturou. V taverně při západu slunce a výhledem na okolní ostrůvky, a dokonce i Turecko, prožijete nezapomenutelný večer plný typického řeckého jídla a domácího vína, při kterém vám řečtí hudebníci a tanečníci předvedou lidové tance a písně z celého Řecka. Cena cca 45 EUR.

 

Zia řecký večer Zia řecký večer Zia řecký večer Zia řecký večer Zia řecký večer

 

Turecko - Bodrum

Po krátké plavbě lodí se dostanete do tureckého městečka Bodrum, které mimo jiné přitahuje turisty svým přístavem. Město je postavené na úpatí kopce, na kterém se tyčí hrad jako strážce přístavu. Turecko je známé především jako nákupní ráj. Bazar, který na vás dýchá Orientem, nabízí nepřeberné množství výrobků – kožené zboží, oblečení, koberce, zlaté a stříbrné šperky a mnoho dalšího. Máte možnost navštívit Mausoleum, jeden ze sedmi divů antického světa, amfiteátr s 13 000 místy na sezení, starý více než 2000 let. Uvidíme i hrad, postavený na přelomu 14. a 15. století rytíři řádu sv. Jana, který je velkolepou ukázkou středověkého opevnění. Cena cca 45 EUR. Upozornění: Pro cestu do Turecka je nutné mít s sebou cestovní pas.

 

Bodrum Bodrum Bodrum Bodrum Bodrum Bodrum Bodrum Bodrum

 

 

Na uvedené fakultativní výlety jsou zpravidla poskytovány slevy pro děti: 0 - 2 let zdarma, 2 - 12 let 50 %.


Výlety jsou k zakoupení v místě pobytu u delegáta naší CK. Během informační schůzky budete seznámeni s přesnými cenami i programem výletů. Realizace záleží na dostatečném množství přihlášených zájemců. Ceny jsou orientační a mohou se během sezóny měnit.Nahoru

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Moravské nám. 4
602 00 Brno

Po-pá 9:00 - 18:00 hod.

Tel./fax: +420 542 210 102
Mobil: +420 602 793 313

Mail: ck@travel2002.cz

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Kovářská 396
696 62 Strážnice

Po-pá 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Tel./fax: +420 518 334 466
Mail: dovolena@travel2002.cz
Skupiny: groups@travel2002.cz

 

Parkování

na letišti v Brně, Praze a Ostravě

informace ZDE

tvorba www stránek » intencio s.r.o.