Menu
Hledání zájezdůZvolte typ zájezdu a zemi:

 

 

Fakultativní výlety na ostrově Zakynthos

 


KERI KAIKI, výlet lodí *

Autobusem Vás zavezeme do přístavu Agios Sostis u letoviska Laganas. Odtud se lodí vypravíme na okružní cestu po Laganském zálivu. Pojedeme kolem ostrova Cameo k výběžku u Keri, kde navštívíte překrásné jeskyně, ve kterých se budete moci vykoupat. Poté poplujete na ostrov Marathonisi, místo lépe známé jako „želví ostrov“. Zde budete mít opět možnost koupání. V průběhu výletu je možné spatřit volně žijící želvy Caretta – Caretta (kareta obrovská). CENA: 26 EUR / dítě 13 EUR.

Výlety Zakynthos _ Keri Kaiki

PAŠERÁCI, výlet lodí *

Autobusem se vydáte do hlavního města, odkud poplujete lodí na sever ostrova, kolem letovisek Tsilivi, Alykes a Alykanas, kolem velmi známých modrých jeskyní, přes nejsevernější bod Skinari až na nejznámější pláž Řecka, Navagio. Zde budete mít v případě příznivého počasí možnost koupání v azurovém moři. Poté se vydáte podél západního pobřeží na jih, minete jeskyně u Keri a jako poslední obeplujete Laganaský záliv a poloostrov Vassilikos, kde spatříte nádherné pláže. Návrat do přístavu kolem 17:30 hodin. Trasa výletu se s ohledem na počasí a situaci na moři může měnit. CENA: 30 EUR / dítě 15 EUR.

 


ISLAND TOUR, autobusový okruh po ostrově *

V ranních hodinách vyjedete směrem do vesnice Macherado a uvidíte velmi známý kostel Agia Mavra, pokračovat budete do lisovny olivového oleje ve vesnici Lithakia. Další zastávkou bude klášter ve vesnici Anafonitria, kde pobýval patron ostrova Sv. Dionysis. Dále Vás bude očekávat přístav Porto Vromi s možností vydat se na okružní jízdu lodičkou a spatřit ve skalách obraz Poseidona (lodičky nejsou v ceně výletu). Poté se přesuneme do vesnice Exo Chora, kde si budete moci prohlédnout více jak 2000 let starý olivový strom. Dále přes krásný výhled nad Katastari pojedete skrz typické vesničky v horách až do vinařství, kde se vyrábí místní víno, které budete mít možnost ochutnat i si zakoupit. A jako poslední Vás bude čekat předměstí hlavního města, Bochali, kde se Vám otevře krásný výhled na město Zakynthos. Návrat kolem 17:30 odpoledne. V rámci výletu možnost zakoupit typické produkty Zakynthosu a dále zajít na chutnou řeckou kávu s domácím zákuskem i oběd (není v ceně zájezdu). CENA: 30 EUR / dítě 15 EUR.

Výlety Zakynthos _ Navagio _ Okruh ostrovem


OSTROV KEFALONIA

Pojedete do přístavu, odkud vyplujete trajektem na sousední ostrov Kefalonia. Po cestě spatříte zříceninu hradu Sv. Jorgose, kde původně stálo hlavní město ostrova. Prvně dorazíte do jeskyně Drogati, kde uvidíte nádherné stalagmity a stalaktity. Další zastávkou bude jezero Melissani, jedno z míst uctívání boha Pana, kde budete mít možnost plavit se na lodičkách (lodičky nejsou v ceně). Oběd v přístavu Agia Efimia. Po cestě zpět fotografická zastávka nad pláží Myrtos, jednou z nejkrásnějších pláží Řecka. Poslední zastávkou je pak hlavní město ostrova Argostoli. CENA: 57 EUR / dítě 40 EUR.

 


OLYMPIA

Z hlavního města vyplujete ranním trajektem na pevninu, odkud se z přístavu Kyllini vydáte do Olympie. V areálu uvidíte první Olympijský stadion, místo zapalování olympijské pochodně a dochované zbytky chrámu boha Dia. Je zde i možnost zakoupení vstupu do muzea. (vstupy se platí na místě). Po historické části možnost nákupů. Návrat ve večerních hodinách. CENA: 62 EUR / dítě 42 EUR

 


ŘECKÝ VEČER

Typický řecký večer s rodinou atmosférou, řeckou kuchyní a tancem. Odjezd z hotelu ve večerních hodinách do vesničky Agios Dimitris. V ceně je večeře o několika chodech a možností ochutnávky lokálních vín. Další nápoje extra. Návrat kolem 23:00 hod. CENA: 36 EUR / dítě 18 EUR.

 


WATER PARK

Návštěva největšího aquaparku na ostrově u vesnice Sarakinado. Bohaté vyžití jak pro děti tak dospělé. Kromě divokých skluzavek, možnost vyžití i v relaxační části a rozšířené části pro děti s mini skluzavkami. Odjezd z areálu kolem 16:30 hodiny odpoledne. V ceně transfer a vstupné. CENA: 28 EUR / dítě 14 EUR.

 

 

Zájezdy označené * jsou organizovány v doprovodu českého průvodce. U ostatních programů záleží na počtu českých klientů.Na uvedené fakultativní výlety je zpravidla poskytována sleva pro děti do 12 let.Výlety jsou k zakoupení v místě pobytu u delegáta naší CK. Během informační schůzky budete seznámeni s přesnými cenami i programem výletů. Realizace záleží na dostatečném množství přihlášených zájemců. Ceny jsou orientační a mohou se během sezóny měnit.

 

Zakynthos _ Navagio

Nahoru

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Moravské nám. 4
602 00 Brno

Po-pá 9:00 - 18:00 hod.

Tel./fax: +420 542 210 102
Mobil: +420 602 793 313

Mail: ck@travel2002.cz

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Kovářská 396
696 62 Strážnice

Po-pá 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Tel./fax: +420 518 334 466
Mail: dovolena@travel2002.cz
Skupiny: groups@travel2002.cz

 

Parkování

na letišti v Brně, Praze a Ostravě

informace ZDE

tvorba www stránek » intencio s.r.o.