Menu
Hledání zájezdůZvolte typ zájezdu a zemi:

 

 

Fakultativní výlety na ostrově Mallorca

 

 

Výlet po ostrově - celodenní výlet

Nejoblíbenější výlet návštěvníků Mallorky, během kterého vyzkoušíte jízdu vláčkem na severní pobřeží ostrova k malebnému přístavu Soller, odkud se svezete lodí kolem pobřeží do soutěsky Sa Calobra s možností koupání v nádherné přírodní scenérii. Pak se fantastickou horskou silnicí vytesanou ve skalách a nazývanou kravatový uzel dostanete autobusem ke klášteru Lluc, poutnímu místu Mallorčanů. Klášter se se nachází ve stejnojmenném údolí, podíváte na sošku patronky ostrova Mallorca, botanickou zahradu a budete se kochat vyhlídkou do okolních hor. Na závěr navštívíte jednu z četných prodejen kůže ve městě Inca, proslulého kvalitní kožedělnou výrobou. Cena cca 70 EUR.

Výlety - Soller - Valldemossa - Sa Calobra

Valldemossa a Palma

Vesnička Valldemossa je nejznámějším místem mallorského vnitrozemí. Kromě Kartuziánského kláštera a historického jádra je celosvětově známá tím, že zde pobývali a prožili svou romanci dva světoznámí umělci 19. století – polský skladatel Fryderyk Chopin a francouzská spisovatelka George Sandová. V kartuziánském klášteře uchovávají vzpomínku na jejich pobyt. Návštěva této poklidné vesničky, položené v nadmořské výšce 430 metrů s typickými domy a zahradami uprostřed nádherně zeleného horského údolí, je příjemným osvěžením. Cena cca 47 EUR.

 

 

Marineland a Porto Pí

Zábavní park plný atrakcí se zvířaty, ať už je to vystoupení delfínů a tuleňů, nebo překvapivá papouščí show. V areálu najdete i žraloky, různé ryby tropických moří, tučňáky, plameňáky. Po úžasné podívané se můžete občerstvit v některé z kafeterií, bufetů nebo strávit zbývající čas v polynéské zahradě, v tropické chýši nebo prostě jen na pláži. Cena cca 41 EUR.

 

 

Formentor a trh v Sineu - celodenní výlet

Výlet začíná návštěvou tradičního trhu ve starobylém městečku Alcudia. Užijete si atmosféru prodeje domácích zvířat, typických řemeslných výrobků, vonícího čerstvého ovoce a zeleniny. Dále se pokračuje směrem na nejfotografovanější místo Mallorky – poloostrov Formentor. Zde se také nachází slavný hotel, ve kterém v čase svého pobytu na ostrově byla ubytována monacká královská rodina, W. Churchil, belgická královská rodina, a jiní. Z vyhlídkové plošiny situované v nadmořské výšce 200 metrů si můžete vychutnat výhled na skalnaté útesy omývané ocelově modrým mořem. Za jasného počasí je možné dohlédnout až na nedaleký ostrov Menorca. Volno ke koupání a opalování na přírodní pláži s křišťálovou vodou a bílým pískem, kouzelné pláži obklopené středomořským lesem. Na závěr programu zastávka ve vinném sklepě spojená s ochutnávkou. Cena cca 48 EUR.

 

Výlety - Alcúdia - Fermentor - trhy

 

Večeře s programem v Son Amar

Okouzlující večerní program ve starobylé mallorské usedlosti z 16. století. Prožijete zde magický večer s varietním programem, představením flamenga, španělského baletu, tanečního orchestru, španělské jezdecké školy a několika dalšími známými španělskými umělci. Dokonalé laserové efekty ještě umocňují zážitek z této jedinečné podívané. V ceně je bohatá večeře o třech chodech složená z tradičních mallorských specialit. Cena cca 75 EUR.

 

 

Aquapark

V blízkosti hlavního města najdete hned dva vodní parky. Jeden, Aquapark, se nachází v Magalufu a druhý, Aqua City, v El Arenalu. Oba nabízí řadu vodních atrakcí, tobogány, kamikadze, bazény, divoké řeky, dobrodružná jezera, ale i odpočinkové zelené plochy, restaurace, bary, dětská hřiště, cukrárny, obchůdky se suvenýry. Cena cca 38 EUR.

 

 

Manacor - Cuevas Drach - půldenní výlet

Cesta vede na východ ostrova kolem typických vodních mlýnů a mandlových hájů, nejdříve do Manacoru, města známého výrobou umělých perel, zde se zastavíte v jedné z továren na jejich výrobu. Dále pak pokračujete přes Porto Cristo, bývalý přístav Manacoru, k Dračím jeskyním s největším evropským podzemním jezerem. Vyvrcholením procházky v jeskyních je koncert klasické hudby na vodní ploše, doprovázený světelnými efekty. Cena cca 48 EUR.

 

Výlety - Dračí jeskyně - Porto Cristo - Flamenco

Dračí jeskyně a Safari

Tento výlet vás zavede do podzemního království jedněch z nejkrásnějších jeskyň světa. První zastávkou je ateliér s ukázkou výroby mallorských perel, skleněných kuliček pokrytých pravou perletí . Dále pokračujete v cestě do Porto Cristo – přístavu připomínajícího obdivované norské fjordy. Ti, kdo budou chtít navštívit známý Safari Park, si přijdou na své uprostřed milých exotických exemplářů. Návštěva Dračí jeskyně, kde si u největšího podzemního jezera Evropy vychutnáte koncert klasické hudby. Cena cca 41 EUR.

 

 

Palma de Mallorca

Návštěva Palmy, hlavního města Baleárského souostroví, považované mnohými za nejkrásnější metropoli Středomoří. Asi půlmiliónové město vás překvapí příjemnou atmosférou a neuvěřitelně dobře zachovalou gotickou čtvrtí s šlechtickými paláci vyzdobenými kouzelnými patři, vznešenými erby a tepanými mřížemi. První zastávkou bude gotický zámek Bellver, ze kterého se otvírá nádherný panoramatický výhled na město a přístav. Dále pokračujete v poznávací jízdě po emblematických místech Palmy a historickém jádru města. Vyvrcholením je návštěva impozantní katedrály, jediné ve světě situované na břehu moře. Cena cca 35 EUR.

 

Výlety - Palma de Mallorca

Celodenní lodní výlet - Mořské jeskyně

Užijte si návštěvu jediných mořských jeskyní Evropy, přístupných veřejnosti. Objevte jedinečný podmořský svět ukrytý před očima civilizace. Instruktor vám vydá speciální neoprenové obleky a motorové čluny vás dovezou ke vchodu jeskyně. Začíná se dobrodružství doporučené všem, kteří umí plavat a sní o pobytu v pohádkovém světě plném sladkovodních jezer a krasových útvarů. Pěkně se projdete i zaplavete v křišťálově čisté vodě. Po cestě k jeskyním zastávka ve světoznámé továrně na výrobu mallorských perel, skleněných kuliček potažených pravou perletí. Cena cca 60 EUR.

 

Noční plavba

Lodní výlet. Cena cca 38 EUR.

 


Na uvedené fakultativní výlety jsou zpravidla poskytovány slevy pro děti do 10 let.

 

Výlety jsou vypravovány z letoviska Paguera. Klienti ubytování v letovisku Sant Elm se k odjezdu výletů musí dopravit do Paguery a zpět taxíkem.

 

Výlety jsou k zakoupení v místě pobytu u delegáta naší CK. Během informační schůzky budete seznámeni s přesnými cenami i programem výletů. Realizace záleží na dostatečném množství přihlášených zájemců. Ceny jsou orientační a mohou se během sezóny měnit.

 

 

 


Nahoru

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Moravské nám. 4
602 00 Brno

Po-pá 9:00 - 18:00 hod.

Tel./fax: +420 542 210 102
Mobil: +420 602 793 313

Mail: ck@travel2002.cz

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Kovářská 396
696 62 Strážnice

Po-pá 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Tel./fax: +420 518 334 466
Mail: dovolena@travel2002.cz
Skupiny: groups@travel2002.cz

 

Parkování

na letišti v Brně, Praze a Ostravě

informace ZDE

tvorba www stránek » intencio s.r.o.