Menu
Hledání zájezdůZvolte typ zájezdu a zemi:

 

Fakultativní výlety z letoviska Rabac

 

 

Ostrov Cres a rybí piknik
Nejoblíbenější celodenní výlet, během kterého navštívíte 2. největší ostrov Chorvatska, Cres. Výlet začíná plavbou (3/4 hodiny) na opuštěnou pláž Dragozetiči, na kterou se dostanete pouze lodí. Koupání v křišťálově čisté vodě zakončíte obědem – grilovaná makrela, salát, pečivo a samozřejmě dostatek vína nebo nealko nápojů. Další zastávkou je město Cres s kouzelným benátským přístavem (plavba 1,5 hodiny). Následuje prohlídka města s křivolakými uličkami a jeho památek a na závěr osobní volno k příjemným posezením v kavárnách a restauracích okolo přístavu. K večeru se vydáte zpět do Rabace (plavba 2 hodiny). Cena cca 200 HRK / 30 EUR.


Istratour – Pula, Poreč, Rovinj
Celodenní výlet, během kterého navštívíte tři nejvyhledávanější letoviska istrijského poloostrova. Navštívíte největší město Istrie, Pulu – zde se nachází nejcennější památky z doby římské včetně jednoho z největších dochovaných římských amfiteátrů. Dále Vás výlet zavede do lázeňského města Poreče s Eufraziovou bazilikou ze 6. st., která je zapsána na seznamu UNESCO. Posledním skvostem na programu výletu je návštěva letoviska Rovinj, přezdívaného městem umělců a právem považovaného za nejkrásnější město na Istrii. V programu je i pravý sváteční istrijský oběd. Tato tři města lze navštívit i jednotlivě v kratších polodenních výletech. Cena cca 310 HRK / 40 EUR.


Půldenní výlety:
Poreč. Cena cca 150 HRK.
Pula – bez průvodce. Cena cca 145 HRK
Rovinj. Cena cca 150 HRK.
Opatija. Cena cca 150 HRK.


Krk tour
Autobusový výlet s návštěvou románského města Krk, kláštera a muzea na ostrově Košljun a ochutnávkou vína ve Vrbniku. V programu je zahrnut i oběd. Cena cca 370 HRK / 50 EUR.


Benátky
Město nekonečných kanálů a kouzelných zákoutí. Cesta autobusem do Poreče nebo Rovinje, rychlou moderní klimatizovanou lodí do centra Benátek. Během prohlídky poznáte jedinečnou atmosféru jednoho z nejnavštěvovanějších měst světa, se vzácnými architektonickými památkami – náměstí sv. Marka s chrámem, zvonice Campanilla s nádherným výhledem na město, Dóžecí palác, most Rialto, most Vzdechů a paláce podél Canale Grande. Budete mít možnost navštívit jednu z dílen jedinečného a překrásného benátského skla a zbude vám čas i na procházku městem podle vašeho zájmu, projížďku v gondolách nebo posezení v kavárnách. Návrat do Rabacu ve večerních hodinách. Cena cca 460 HRK / 66 EUR.


Národní park Brijuni a Rovinj
Celodenní výlet na jeden z nejkrásnějších evropských národních parků, který byl dlouhá léta veřejnosti nepřístupný. Začínáme cestou autobusem do Rovinje s krátkou prohlídkou tohoto nejkrásnějšího města Istrie. Rychlou moderní klimatizovanou lodí se dopravíte na ostrovy Brijuni, rozseté jako korálky v moři. Brijunské ostrovy byly i s okolním mořem prohlášeny národním parkem. Během pobytu na Brijunech vás čeká i prohlídka národního parku vláčkem a návštěva Titovy vily. Cena cca 500 HRK / 60 EUR.


Plitvická jezera
Celodenní autobusový výlet do unikátní přírodní rezervace a národního parku pod záštitou UNESCO. Leží uprostřed zalesněné hornaté krajiny se stupňovitě umístěnými 16 jezery a mnoha jezírky s krystalicky čistou vodou. Voda do nich přitéká četnými říčkami a potoky a jezírka jsou navzájem spojena kaskádami a vodopády. Plitvická jezera posloužila jako exteriér pro natáčení filmů o Vinnetouovi a jsou stále jednou z nejnavštěvovanějších oblastí v Chorvatsku. Cena vč. vstupu cca  405 HRK / 55 EUR.


Postojna – Slovinsko
Výlet autobusem do světoznámých krasových jeskyní Postojanska jama. Jedná se o jeskyně s bohatou krápníkovou výzdobou, která patří k nejbohatším v Evropě. Postojna je součástí rozsáhlého podzemního komplexu. Většina prohlídky se absolvuje podzemní elektrickou železnicí s otevřenými vyhlídkovými vagonky. Cena cca 40 EUR.

 

 

Projížďka lodí

Cena cca 15 EUR.


Na uvedené fakultativní výlety je zpravidla poskytována sleva pro děti.


Výlety jsou k zakoupení v místě pobytu u delegáta naší CK. Během informační schůzky budete seznámeni s přesnými cenami i programem výletů. Realizace záleží na dostatečném množství přihlášených zájemců. Ceny jsou orientační a mohou se během sezóny měnit.


Nahoru

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Moravské nám. 4
602 00 Brno

Po-pá 9:00 - 18:00 hod.

Tel./fax: +420 542 210 102
Mobil: +420 602 793 313

Mail: ck@travel2002.cz

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Kovářská 396
696 62 Strážnice

Po-pá 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Tel./fax: +420 518 334 466
Mail: dovolena@travel2002.cz
Skupiny: groups@travel2002.cz

 

Parkování

na letišti v Brně, Praze a Ostravě

informace ZDE

tvorba www stránek » intencio s.r.o.