27,25

Hotel Marinella

od 18 791 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Snídaně
Vzdálenost od pláže 250 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT hotelový autobus na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Popis
Kvalitní 3* hotel obklopený bujnou vegetací. Nachází se nad jednou z nejkrásnějších pláží oblasti Capo Vaticano v zátoce Grotticelle v Kalábrii (Itálie). Hotelový komplex je tvořen dvěma budovami. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, společenská místnost. Hotel má vlastní venkovní bazén pro dospělé i pro děti. Je zde možný přístup na Wi-Fi za poplatek cca 1EUR/den. Pláž je vzdálena asi 250 m od hotelu po asfaltové cestě z kopce dolů. Z pláže je zajišťována doprava hotelovým mikrobusem. Přímo na pláži je za poplatek poskytován plážový servis – slunečník a dvě plážová křesla (od 10 EUR/den) a je zde plážový bar a pizzerie, kde je možno zakoupit nápoje i menší občerstvení. Pláž je z bílého písku a je malebně uzavřena mezi skalnatými výběžky. Je zde možnost zapůjčení šlapadel a kajaků. Hotel se nachází asi 10km od města Tropea, nejbližší obchod je asi 600m od hotelu.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou bufetu. Za příplatek je možno doobjednat večeře, které jsou servírované s výběrem z menu a doplněné bohatým salátovým bufetem. Nápoje nejsou v ceně.

Ubytování
Ubytování je zajištěno v pěkně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky pro dospělé i pro děti. Všechny pokoje mají klimatizaci, telefon, TV, ledničku (za příplatek), vysoušeč vlasů, trezor. Každý pokoj má balkon nebo terasu s bočním výhledem na moře. Pokoje jsou umístěny v hlavní i vedlejší budově.

Mapa

souřadnice nejsou zadané