28,27,25

Hotel Corali

od 13 423 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+33+03+14+04+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive | Polopenze
Vzdálenost od pláže 400 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 2. a 3. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- příjemné a klidné prostředí, hotel s krásnou zahradou
- ideální pro rodinnou dovolenou


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex sestávající z hlavní budovy, bungalovů a depandancí je umístěný v krásně upravené zahradě na klidném místě jen 1,8 km od centra Tigaki (Řecko, Kos). Přírodní písečná pláž je vzdálená 400 m od komplexu, organizovaná pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků asi 800 m. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, TV místnost, restaurace, snack bar, pool bar, 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, jacuzzi, 2 dětské bazény, dětské hřiště, tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, minigolf, minimarket a za poplatek kulečník, šipky a půjčovna kol. Hotel také
příležitostně pořádá řecké večery. Taverny, obchůdky i bary najdete v blízkém Tigaki nebo v asi 10 km vzdáleném hlavním městě Kos, kam se můžete dopravit buď na kole nebo se svézt místním busem, zastávka leží 400 m od hotelu. Hotel v příjemném a klidném prostředí je ideálním místem ke strávení rodinné dovolené.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj, sušenky a zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Apartmány s možností 3 přistýlek – 2 místnosti (max. obsazenost 4 dospělé osoby a dítě 2-14 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa