Hotel Eva Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
2+02+13+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
lednice Wi-Fi sejf

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- ubytování přímo u pláže v krásné zahradě
- pouze 400 m od přístavu

Popis
Oblíbený hotel Eva Beach 3* (Nidri, Lefkada) postavený přímo u pláže, kterou s hotelem spojuje pečlivě udržovaná zahrada. Hotel je tvořen dvěma budovami, má vlastní recepci a restauraci, kde jsou podávány snídaně a je možno si přes den zakoupit jídlo i menší občerstvení. Hosté mohou relaxovat v zahradě s venkovním posezením a krásným výhledem na pobřeží a okolní ostrůvky nebo odpočívat na lehátkách v zahradě i na pláži (lehátka za poplatek). Hotel se nachází v klidnější části rušného letoviska Nidri, pouze 400m od přístavu a centra letoviska s obchůdky, suvenýry, typickými tavernami, kavárnami i bary. Wi-Fi je v objektu zdarma.

Stravování
Snídaně: V ceně jsou zahrnuty snídaně formou bufetu.
V blízkosti hotelu je množství taveren a obchodů.

Ubytování
Útulně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro děti i dospělé. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, vysoušeč vlasů), klimatizací (za poplatek 6EUR za den), satelitní TV, ledničkou a trezorem. Každý pokoj má balkon nebo terasu. V základní ceně jsou pokoje standard, za vyšší cenu je možno vyžádat nově rekonstruované pokoje Lux. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa