27

Apartmánový dům Lambiris

od 14 774 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování | Polopenze | Snídaně | Večeře
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-16 let v apartmánu pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- pěkná vilka v krásné zahradě

Popis
Velmi pěkná jednopatrová vilka stojí v krásné subtropické zahradě. Hlavní předností tohoto domu je klidná poloha přímo na břehu moře u písečné pláže (místy s oblázky). Vzdálenost od centra městečka Potos je 500 m, zde naleznete pobřežní promenádu a malé uličky plné obchodů, restaurací a barů. V roce 2014 prošel dům částečnou rekonstrukcí. Vhodné pro rodiny s dětmi i pro páry.

Stravování
Vlastní: Vlastní nebo v místních tavernách.

Snídaně: Servírovaná kontinentální snídaně v blízké taverně.

Večeře: Servírované večeře formou menu v blízké taverně (výběr ze 2 hlavních jídel, salát, dezert).

Polopenze – Servírované kontinentální snídaně a servírované večeře formou menu v blízké taverně (výběr ze 2 hlavních jídel, salát, dezert).

Ubytování
V patře umístěna studia pro 2 osoby, v přízemí apartmány pro rodiny s dětmi (dvě místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (6 eur/den), lednice, kuchyňský kout, TV, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa