Menu

Připravujeme pro Vás nový web!

Vážení zákazníci, pro sezónu 2022 pro Vás připravujeme nový web a rezervační systém. Do ostrého provozu jej spustíme v nejbližší době. Již teď však můžete vybírat z nabídky zájezdů a zasílat objednávky na adrese new.travel2002.cz.
Na novém webu stále pracujeme, popisy a termínu u zájezdů jsou však aktuální a můžete je objednávat. Samozřejmě jsme také k dispozici na telefonu a e-mailu pro dotazy a objednávky.

Přejít na nový web

Hledání zájezdůZvolte typ zájezdu a zemi:

Bulharsko - krásy černomořského pobřeží přejít zpět do výpisu destinace: Bulharsko | Bulharsko - krásy černomořského pobřeží

Letecký zájezd – odlet z Brna a Prahy!
Pobytově-poznávací zájezd!
Ubytování na jednom místě!
Vstupy v ceně!

SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ • NESEBR • ŘEKA ROPOTAMO • SOZOPOL • BURGAS • VARNA • KLÁŠTER ALADJA

Předpokládané letové časy pro pobytově-poznávací zájezd do Bulharska

Níže uvedené časy jsou orientační, jsou platné v době zveřejnění a nejsou závazné. Zákazník obdrží závazné informace o svém odletu včetně závazných letových časů v POKYNECH K ZÁJEZDU, které mu zašleme před odletem (zpravidla 7 dní před termínem nástupu na zájezd).
Uvedené časy jsou vždy místní časy. V Bulharsku je časový posun o 1 hodinu dopředu. Výstupní a nástupní místo v destinaci: BURGAS - Mezinárodní letiště Burgas, Sarafovo (BOJ)

Nástupní a výstupní místo v ČR: BRNO - Letiště Brno Tuřany (BRQ)

Odlety z ČR ve středu a v sobotu pro zájezdy na 10/11 nocí: linka QS1478 Brno 11:50 – 14:40 Burgas
Návrat do ČR ve středu a v sobotu pro zájezdy na 10/11 nocí: linka QS1479 Burgas 09:50 – 10:50 Brno

Odlety z ČR v sobotu pro zájezdy na 7 nocí: linka QS1482 Brno 06:25 – 09:15 Burgas
Návrat do ČR v sobotu* pro zájezdy na 7 nocí: linka QS1483 Burgas 10:05 – 11:05 Brno
*Návrat do ČR v sobotu 21.9. bude linkou QS1481 Burgas 15:45 – 16:45 Brno.

Nástupní a výstupní místo v ČR: PRAHA - Letiště Václava Havla Praha (PRG)

Odlety z ČR v sobotu pro zájezdy na 7 nocí: linka QS1180 Praha 05:20 – 08:25 Burgas
Návrat do ČR v sobotu pro zájezdy na 7 nocí: linka QS1181 Burgas 09:10 – 10:25 Praha

1. den:

Odlet z Brna a Prahy do Burgasu, transfer na ubytování na Slunečném pobřeží nebo ve Sv. Vlasu, 3*–4* hotely do 200 m od pláže.

2. den:

Dopoledne prohlídka historického centra města Nesebr, jedinečně vystavěného na poloostrově spojeného mostem s novým Nesebrem. Jedinečná zachovalost původní architektury a historických památek přispěla k zařazení Nesebru na seznam památek UNESCO. Příjemnou procházkou poznáme úzké uličky plné starobylých domů ze dřeva a kamene, na každém kroku budeme moci obdivovat některý z kamenných chrámů, kostely, amfiteátr i další antické, byzantské i římské památky. Celé městečko žije rušným životem plným příjemných posezení v kavárnách i restauracích s nádhernými výhledy na moře. Doporučujeme i návštěvu historického muzea s ukázkami ojedinělých nálezů zbraní, nádob i šperků z různých historických období. Večer odjezd na návštěvu typické bulharské vesnice, kde se budeme moci seznámit s bulharským folklorem, tancem, písněmi i vystoupením tanečníka na žhavých uhlíkách. Připravena je samozřejmě také bohatá bulharská večeře s nápoji a neomezenou konzumací bulharského vína. Návrat do hotelu před půlnocí.

3. den:

Relaxaci a zábavu nám přinese plavba jachtou na moři s úžasným koupáním a obědem. Dopoledne se nalodíme a vyplujeme k mysu Emine. Na lodi nebude chybět i občerstvení, včetně typického mořského oběda: pečená ryba, bramborový a zeleninový salát, ovoce, alkoholické a nealkoholické nápoje. Během plavby budeme moci obdivovat pobřeží i vyzkoušet koupání přímo z lodi na otevřeném moři. Odpoledne návrat na Slunečné pobřeží.

4. den:

Celodenní výlet s plavbou po řece Ropotamo, která nám umožní seznámení s krásnou okolní přírodou. Okolo poledne příjezd do Sozopolu, historického města vystavěného na poloostrově se spoustou dřevěných a kamenných domů z 19. století s typickými horními patry přesahujícími do ulice a příjemně stínícími před horkým sluncem. V Sozopolu si zajdeme i na oběd do typické bulharské restaurace. Odpoledne odjezd do Burgasu, volno k procházce, nákupům nebo návštěvě muzea v tomto centru černomořského pobřeží. K večeru návrat do hotelu.

5. den:

Po snídani odjezd z hotelu a přejezd do dalšího z center černomořského pobřeží a třetího největšího bulharského města a největšího bulharského přístavu, Varny. Kromě různých uliček a kostelů stojí ve Varně za projití velký Primorskyj park, který založil český botanik Anton Novák podle vzoru parků Belvederu. Park je přímo u moře a je v něm ZOO, Delfinárium, námořní muzeum nebo Akvárium. Společně navštívíme místní Delfinárium s asi hodinovým vystoupením delfínů. Odpoledne osobní volno k procházkám po Varně s krásnou katedrálou Nanebevzetí z 19. stol. a životem tepajícími bulváry anebo v přímořském parku. K večeru návrat do hotelu.

6.–7. den:

Volno k odpočinku, koupání a příjemným procházkám po Slunečném pobřeží s krásnými písečnými plážemi, restauracemi s výhledy na moře a starý Nesebr i s mnoha obchůdky, kavárnami a restauracemi s místními specialitami. Fakultativně možnost celodenního výletu Jeep safari nebo výletu Solná laguna. Na výletě Jeep Safari pojedete starými džípy malebnými horskými cestami, několikrát přejedete i brody. Vyzkoušíte si střelbu ze vzduchovky, vyjedete na horský pás Stará Planina. Navštívíte ranč v typické bulharské vesnici Erkeč, kde Vám hospodyně nabídne typickou bulharskou banici (pečivo s balkánským sýrem) a kyselé mléko, které v Bulharsku svou konzistencí připomíná spíše náš jogurt. Navštívíte kapli Konstanina a Heleny s pramenem léčivé vody. Vyjdete k vysílači s výhledem na Slunečné pobřeží. Oběd bude v restauraci v Košarici, po obědě budete mít možnost ochutnat domácí sudovou rakii. K večeru návrat do hotelu. Zajímavý výlet Solná laguna Vás zavede na solnou pláž na břehu Atanasovského jezera poblíž Burgasu, kde budete moci obdivovat slanou vodu, čistý vzduch, černý písek a vyzkoušet si na vlastní kůži aplikaci léčebného bahna.

8. den:

Transfer na letiště a odlet do Brna a Prahy.

NEBO

8. den – 10./11. den:

U prodloužených termínů je zájezd prodloužen o pobyt u moře, odpočinek u moře, volný program.

11./12. den:

Odlet zpět do Brna.
Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

CENA ZAHRNUJE

• leteckou přepravu tam i zpět vč. letištních tax
• transfery a výlety v Bulharsku dle programu
• 7×/ 10× / 11× ubytování ve 3–4* hotelech se snídaní (dle termínu)
• vstupy dle programu
• služby českého průvodce v Bulharsku

PŘÍPLATKY

• jednolůžkový pokoj (os/noc) - 660,- Kč

• večeře v hotelu (os/noc) - 210,- Kč

• večeře v hotelu pro dítě do 12 let (os/noc) - 120,- Kč

• fakultativní výlet Jeep Safari (os/pobyt) - 1200,- Kč

• fakultativní výlet Solná laguna (os/pobyt) - 400,- Kč

• Komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 590,- Kč

• Připojištění Extra k základnímu balíčku pro rizika spojená s COVID 19 Evropa (os/pobyt) - 290,- Kč

Zpět

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Moravské nám. 4
602 00 Brno

Po-pá 9:00 - 18:00 hod.

Tel./fax: +420 542 210 102
Mobil: +420 602 793 313

Mail: ck@travel2002.cz

TRAVEL 2002, spol s r. o.

TRAVEL 2002, spol. s r. o.
Kovářská 396
696 62 Strážnice

Po-pá 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Tel./fax: +420 518 334 466
Mail: dovolena@travel2002.cz
Skupiny: groups@travel2002.cz

 

Parkování

na letišti v Brně, Praze a Ostravě

informace ZDE

tvorba www stránek » intencio s.r.o.