Zájezd Rio de Janeiro - pobyt v nejkrásnějším městě světa

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
ZDARMA

Filtr

Cena od
Objednat

1. den
Ráno odlet z Prahy nebo Vídně (s jedním přestupem) do Brazílie. Večer Přílet do Rio de Janeira, transfer do hotelu, ubytování ve 3* hotelu v blízkosti pláže Copacabana.

2. den
Pobyt v Riu, volno, odpočinek, koupání.

3. den
Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema. Fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli. Od krásné pláže Vermelha ve čtvrti Urca vyjedete lanovkou k mezistanici pod vrcholem, odkud se nabízí krásné výhledy nejen na město, ale i na vrchol homole. Po krátké zastávce pokračujete další částí lanovky na samotný vrchol s ještě úžasnějšími výhledy známými z pohlednic a fotografií z Ria. Po návratu zpět pokračujete do centra města, kde můžete obdivovat starou i moderní architekturu, které se všude prolínají, možnost návštěvy slavného stadionu Maracana.

4. den
Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema. Fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Corcovado se známou sochou Krista. Z jedné z nejstarších čtvrtí Ria, Cosme Velho vyjedete pozemní lanovkou pralesem, který obklopuje celé okolí Ria a prostupuje až do města. Od monumentální sochy Krista se otvírají nádherné pohledy na všechny strany Ria i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio i ostrůvků rozesetých v oceánu naproti slavným písečným plážím. Po návratu zpět se projedete i kolem těchto pláží Leblon, Ipanema či Copacabana a vrátíte se zpět do hotelu.

5. den
Pobyt v Riu, volno, odpočinek, koupání.

6. den
Pobyt v Riu, fakultativně celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami. Z ruchu Ria se přenesete do nádherné oblasti ostrůvků s úžasnou přírodou. Autobusem přejedete do letoviska Angra dos Reis, odkud vyjíždí výletní lodě do oblastí ostrůvků s nádhernou přírodou a průzračnou vodou. Lodí projedete kolem řady ostrovů s krásnými zátokami a s koupáním přímo z lodi. Zastavíte u ostrova Ilha Grande, kde budete mít možnost si prohlédnout přírodu s pralesním porostem s množstvím orchidejí, bromélií i dovádivých opic, odpočnout si na pláži a vykoupat se. Během výletu pro Vás bude připraven také oběd s mnoha brazilskými specialitami.

7. den
Pobyt v Riu, volno, koupání. Odpoledne individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II. nebo návštěva výrobny firmy Stern s ukázkami opracování brazilských drahokamů i nabídka hotových výrobků.

8. den
Dopoledne rozloučení s Rio de Janeirem a poslední koupání, nákupy a procházky. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Evropy.

9. den
Přestup v Evropě a přílet do Prahy / Vídně.

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu včetně tax
• 7× ubytování se snídaní ve 3* hotelu
• transfery z letiště do hotelu a zpět
• asistenci místního česky mluvícího průvodce v Riu
• služby českého průvodce (při účasti min. 10 osob)

Cena nezahrnuje
• fakultativní výlet na tropické ostrovy 2 800 Kč
• fakultativní výlet na Cukrovou homoli 2 500 Kč
• fakultativní výlet na Corcovado 2 500 Kč
• komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna 80.000 Kč 2023 Kč
• připojištění Extra k základnímu balíčku pro rizika spojená s COVID 19 Svět 590 Kč
• připojištění Extra+ k základnímu balíčku pro rizika spojená s COVID 19 Svět včetně osobní karantény 1090 Kč

Mapa

souřadnice nejsou zadané