Hotel Tishina

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+01+12+02+1
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace minilednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotel nedaleko písečné pláže nabízí sporty, lenošení i krásné koupání

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Tishina je umístěn v krásné udržované zahradě v blízkosti centra Primorska. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby bar, sejf (za poplatek), restaurace s venkovní terasou, bar a bistro u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma a dětské hřiště. Za poplatek mohou hosté využít lehátka a slunečníky na pláži, širokou nabídku vodních sportů, kulečník a stolní tenis. Nejbližší severní pláž s jemným pískem je vzdálena 200 m od hotelu, 450 m od hotelu se pak nachází pláž jižní. V centru Primorska můžete navštívit akvapark se spoustou atrakcí pro děti i dospělé. Doporučujeme nejen rodinám s dětmi ale i méně náročným klientům, kteří hledají ubytování v dosahu příjemného koupání s možností nedalekého vyžití v příznivé cenové relaci.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne káva, čaj, lehký snack, zákusek, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00 - 22.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě do 12 let), klimatizace, mini lednice, TV/SAT, koupelna (fén je k zapůjčení na recepci), balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa