28,27,25

Hotel Wave Resort

od 21 206 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Ultra all inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi skluzavky pro děti mini-akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel s vynikajícími službami přímo na pláži

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní hotelový komplex Wave Resort 5* leží přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře s lehátky a slunečníky zdarma. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi, restaurace, a la carte restaurace (bulharská, italská, asijská), 4 bary, několik bazénů, aquapark se skluzavkami a animačními programy pro děti i dospělé a mini klub pro nejmenší. Dále je k dispozici wellness centrum, fitness a sauna. Za nákupy i zábavou se můžete vypravit do centra letoviska Aheloy, které je od hotelu vzdálené cca 2,5 km. Hotel s vynikajícími službami a se zázemím ultra all inclusive doporučujeme zejména náročnějším klientům, kteří ocení kvalitní hotelové služby, a především pro rodiny s dětmi je hotel zárukou nezapomenutelné dovolené.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne bohaté občerstvení, káva, čaj, palačinky, zákusky. Hostům je k dispozici také noční snack. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů v časech a místech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s bočním výhledem na moře s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s výhledem na moře s možností až 2 přistýlek, (min. obsazenost 3 dospělé osoby, max. obsazenost 4 dospělé osoby) klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje premium s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Junior suite rohové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let, nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa

souřadnice nejsou zadané