Hotel Aktinia

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Aktinia se nachází v jižní části oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží, 200 m od krásné písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, sejf na recepci za poplatek. Hotel dále nabízí restauraci, lobby bar, pool bar, bazén s oddělenou dětskou částí, animační programy pro děti i dospělé, nechybí ani dětský klub a mini disco. Na prostorné pláži najdete školy vodních sportů (za poplatek), v okolí množství barů a restaurací.
Za návštěvu jistě stojí nedaleké město Nesebr, jehož historické centrum je na seznamu UNESCO. Dopravu po středisku a do blízkého Nesebru obstarává malý turistický vláček. Pobyt si lze zpestřit i návštěvou největšího aquaparku v Bulharsku (cca 3 km od hotelu).
Hotel doporučujeme aktivním klientům, kteří vyhledávají zázemí all inclusive, letoviska s živou atmosférou a možností zajímavých výletů do okolí.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, součástí nabídky jsou i vegetariánská jídla, dopolední a odpolední občerstvení, zmrzlina. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v místech a časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje DELUXE s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě 2-13 let, nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon nebo terasa.

Studia s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let, nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon nebo terasa.

Apartmán – 2 místnosti (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let, nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-13 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa

souřadnice nejsou zadané