28,27,25

Hotel Bilyana Beach

od 14 655 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel pouze pro dospělé 16+
- v blízkosti historického centra Nessebaru

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Čtyřhvězdičkový hotel Bilyana Beach, určený osobám starším 16 let, se nachází přímo u krásné písečné pláže v letovisku Nessebar. Hostům je k dispozici recepce, Wi-Fi zdarma, restaurace, lobby bar, snack bar, venkovní terasa, venkovní i vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, animační programy. Hotel dále nabízí posilovnu a wellness s relaxační zónou.
V blízkosti hotelu se na skalnatém poloostrově rozkládá starodávné město Nessebar, perla bulharského přímoří. Jedno z nejstarších měst v Evropě v sobě ukrývá památky až z dob byzantské říše. Není tedy divu, že ho už v roce 1983 organizace UNESCO zařadila na seznam světového dědictví.
Doporučujeme klientům, kteří preferují klidnou dovolenou se zázemím all inclusive, ale přesto v dosahu vyžití a nákupních možností.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, zmrzlina, pizza. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech určených hotelem.

Ubytování
Jednolůžkové pokoje (max. obsazenost 1 dospělá osoba), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s bočním výhledem na moře, s možností jedné přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa

souřadnice nejsou zadané