28,27,25

Hotel Festa Panorama

od 14 251 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- restaurace, bary a obchůdky v bezprostřední blízkosti hotelu
- ideální místo pro milovníky koupání i historie

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní resort Festa Panorama 4* leží u pěší promenády jen 150 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v letovisku Nesebr (Bulharsko). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (sejf za poplatek), hlavní restaurace, á-la carte restaurace (možná večeře 1x za pobyt, nutná rezervace), několik barů, bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, lázně s vnitřním bazénem, relaxační zóna, jacuzzi, fitness, plážový volejbal, Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu a pro nejmenší miniklub. Centrum města a historická část Nesebru je vzdálena zhruba 500 m a v letní sezóně vás tam dopraví turistický vláček. Restaurace, bary a obchůdky naleznete v bezprostřední blízkosti hotelu. Díky své poloze je tento hotel ideálním místem pro milovníky koupání i historie.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, káva, čaj, sušenky, ovoce, zmrzlina. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-14 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice/minibar, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-14 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice/minibar, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa