28,27,25

Hotel Festa Pomorie

od 13 526 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava Polopenze
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- příjemný hotel v blízkosti pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Festa Pomorie Resort 4* leží v bezprostřední blízkosti pláže v jižní části letoviska Pomorie. Městečko je vzdálené asi 18 km od Nessebaru a 20 km od Burgasu. Stará část města leží na malém poloostrově, který je ze tří stran omývaný vodami Černého moře. Na pláži je pestrá nabídka vodních sportů a za poplatek si lze pronajmout lehátka a slunečníky. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve veřejných prostorách, lobby bar, pool bar, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti (lehátka a slunečníky zdarma) a fitness centrum. Nejbližší obchůdky s potravinami a restaurace se nachází jen pár kroků od hotelu. Dovolená v tomto malebném městečku potěší milovníky koupání i krásné přírody.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek - 2 místnosti (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-14 let, nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-14 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s výhledem na moře s možností 2 přistýlek (2 místnosti, max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-14 let, nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-14 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa