28,27,25

Hotel Blue Pearl

od 15 501 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava Ultra all inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- ubytování na pláži se zázemím služeb ultra all inclusive


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný hotel přímo u široké pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky ve vyhrazené části zdarma) leží v oblíbeném prázdninovém letovisku Slunečné Pobřeží. Hostům je k dispozici recepce, sejf (za poplatek), Wi-Fi, fitness centrum, restaurace, bar, kavárna, bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, obchůdek a směnárna. Pokud vás přestane bavit polehávání na pláži, určitě si vyberete ze široké nabídky vodních sportů (za poplatek). Romantickou procházkou se dostanete do nedalekého Nesebru, kde můžete posedět u skleničky vína, ale využít můžete i linkový autobus, který vás tam pohodlně doveze. Za nočním životem a nákupy vyrazte do centra letoviska s velkým množstvím restaurací, barů a obchodů. Doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování na pláži se zázemím služeb ultra all inclusive.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, káva, čaj, zákusky, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, lednice, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-12 let), klimatizace, TV/SAT, lednice, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa