Hotel Burgas Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+01+12+02+13+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotel s kvalitními službami přímo na pláži

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Několikapatrový hotel Burgas Beach 4* leží v jižní části letoviska Slunečné pobřeží přímo u široké písečné pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, restaurace, bazén s oddělenou dětskou částí, bazén se skluzavkou a tobogánem, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma a pool bar. Několikrát týdně pořádá hotel během dne i večera animační programy (zumba, vodní gymnastika, aerobik, večerní vystoupení). Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází přímo před hotelem (lehátka a slunečníky za poplatek). Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. K poznávání se nechte pozvat do historického Nesebru s malebnými uličkami, jehož Staré město je zapsáno na seznamu UNESCO. Doporučujeme všem klientům, kteří ocení polohu hotelu přímo na pláži a také jeho kvalitní služby.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa