Hotel Chaika Beach Resort

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+33+03+14+0
Vzdálenost od pláže 20 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT sejf lehátka a slunečníky u bazénu bar u bazénu dětské hřiště

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- 2. dítě 2-5 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- komplex složený ze 3 budov s širokým vybavením

Popis
Příjemný areál komplexu tří budov Chaika Beach Resort (Slunečné pobřeží, Bulharsko) je situován jen pár kroků od krásné písečné pláže s lehátky a slunečníky za poplatek. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a Wi-Fi připojením zdarma, sejf, restaurace, irská hospůdka, několik barů a wellness (za poplatek). Hoteloví hosté mohou využít 2 bazény s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma) nebo si mohou odpočinout pod slunečníkem v krásné hotelové zahradě. Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště. K zábavě zve centrum letoviska s velkým množstvím obchůdků, barů a restaurací a k poznávání se nechte pozvat do historického Nesebru s malebnými uličkami, jehož Staré město je zapsáno na seznamu UNESCO. Doporučujeme aktivním klientům, kteří mají rádi dlouhé procházky po pláži stejně jako těm, kteří dají přednost pohodlí hotelu v blízkosti pláže a zábavy.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Káva, čaj, sladkosti, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00 – 23.00).

Ubytování
Dvoulůžkový pokoj Metropol Park s výhledem do parku s možností jedné přistýlky pro dítě nebo dospělého, klimatizace, TV/SAT, mini lednička, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj Chaika Sea s výhledem na moře s možností až dvou přistýlek pro děti nebo jedné přistýlky pro dospělého, klimatizace, TV/SAT, mini lednička, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa