28,27,25

Hotel Cook's Club

od 13 142 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+03+04+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive | Snídaně
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel pouze pro dospělé (od 16 let) v blízkosti historického centra Nessebaru

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní hotelový areál Cook's Club 4* pouze pro dospělé (16+) se nachází nedaleko široké písečné pláže na jižním okraji letoviska Slunečné pobřeží (Bulharsko) v blízkosti historického centra Nessebaru. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, fitness centrum, dva venkovní bazény s lehátky a slunečníky, Wi-Fi připojení, restaurace a bar u bazénu. Nejbližší restaurace, kavárny, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu. Na pláži je možnost využít širokou nabídku vodních sportů (za poplatek). Město má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce hlavní pláže až k Nessebaru. Procházky zde zpříjemňují i četní pouliční umělci a hudebníci. Dopravu po středisku a do blízkého Nessebaru obstarává malý turistický vláček. Hotel je vhodný zejména pro mladou klientelu vyhledávající zábavu, ale i relaxaci.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

All inclusive: Možnost dokoupení all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00-23:00.

Ubytování
Prostorné dvoulůžkové pokoje standard s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna se sprchou, balkon nebo terasa.

Prostorné dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna se sprchou, balkon nebo terasa.

Studia 2+2 s výhledem na moře s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna se sprchou, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa