Hotel DIT Majestic Beach Resort

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- blízkost pláže, široké spektrum hotelových služeb a zábava v okolí

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozsáhlý hotelový resort oddělený od písečné pláže pouze příjemnou pěší promenádou nabízí klientům široké spektrum služeb. K dispozici je vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve veřejných prostorách, 3 restaurace (hlavní, italská a bulharská), 3 bary, 2 bazény pro dospělé a 1 bazén pro děti s lehátky a slunečníky zdarma. Hosté mohou využít za poplatek saunu, jacuzzi, masáže, tenisové kurty, fotbalové hřiště, zahrát si šipky, kulečník, mini golf nebo bowling. Pro nejmenší hotel nabízí dětské hřiště a miniklub. Na pláži je široká nabídka vodních sportů včetně potápění (za poplatek) a večer můžete strávit romantickou procházkou do historického Nesebru nebo zábavou a nákupy v centru letoviska. Hotel doporučujeme náročnějším klientům, kteří vyhledávají blízkost pláže, široké spektrum hotelových služeb a zábavu v okolí.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, sendviče, zákusky, zmrzlina. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě 2-18 let), klimatizace, sejf, TV/SAT, mini lednice, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností přistýlky (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě 2-18 let), klimatizace, sejf, TV/SAT, mini lednice, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-18 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, sejf, TV/SAT, mini lednice, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa