Hotel Effect Grand Victoria

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Vzdálenost od pláže 20 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu dětské hřiště animační programy

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- pro aktivní klienty, dlouhé procházky po pláži, zábava v okolí

Popis
Čtyřhvězdičkový hotel Effect Grand Victoria leží v severní části letoviska Slunečné pobřeží v bezprostřední blízkosti široké písečné pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, směnárna, hlavní restaurace, italská restaurace, snack bar, cukrárna, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, pool bar a pro nejmenší dětské hřiště. Pro zpestření dne i večera pořádá hotel 6 dní v týdnu animační program pro děti i dospělé. Za poplatek mohou hosté využít spa centrum (masáže, sauna, kadeřnictví). Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází přímo u hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek). Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. K poznávání se nechte pozvat do historického Nesebru s malebnými uličkami, jehož Staré město je zapsáno na seznamu UNESCO. Doporučujeme aktivním klientům, kteří mají rádi dlouhé procházky po pláži stejně jako těm, kteří dají přednost pohodlí hotelu v blízkosti pláže a zábavě v blízkém okolí.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední občerstvení, káva, sušenky, zmrzlina, sendviče. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové standardní pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Apartmán se dvěma ložnicemi (max. obsazenost 4 dospělé osoby a 2 děti nebo 5 dospělých osob), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa