Hotel Evrika Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel s širokým zázemím služeb, vhodný pro rodiny s dětmi i pro náročnější klienty

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Jeden z nejkvalitnějších hotelů v této oblasti umístěný přímo na krásné pláži nabízí svým klientům služby recepce, Wi-Fi připojení, 4 restaurace (hlavní, asijská, italská a bulharská), 5 barů (plážový bar je zahrnutý v all inclusive), fitness, dětská herna a 2 venkovní bazény s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a s lehátky a slunečníky zdarma je vhodná pro rodiny s dětmi s možností širokého výběru vodních sportů za poplatek. Pro aktivní klienty je dále k dispozici zdarma hotelový akvapark se spoustou atrakcí a skluzavek, kde si vyberou jak děti (min. výška 130 cm) tak i dospělí. Za nočním životem, bary, restauracemi a nákupy se můžete vydat do 600 m vzdáleného centra letoviska nebo si udělat romantickou procházku po pláži do nedalekého starobylého Nessebaru se spoustou křivolakých uliček a typických dřevěných domků. Hotel je určen náročným klientům, kteří si chtějí užít široké zázemí služeb, zejména pak pro rodiny s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední snack, zákusky, zmrzlina, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, mini lednice, sejf, Wi-Fi připojení, TV, koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let), klimatizace, mini lednice, sejf, Wi-Fi připojení, TV, koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa