Hotel Flamingo

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu dětské hřiště dětský bazén event. oddělená dětská část

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- spojení do střediska turistickým vláčkem

Popis
Hotel Flamingo 4* je situován v severní části oblíbeného prázdninového letoviska Slunečné pobřeží. Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře s možností pronájmu lehátek a slunečníků se nachází ve vzdálenosti 200 m od hotelu. Nejbližší nákupní možnosti a restaurace nabízející tradiční bulharské pokrmy se nachází ve vzdálenosti 500 m od hotelu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a možností pronájmu sejfu, výtah, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, lobby bar, restaurace s terasou, pool bar, bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma a dětské hřiště. Za poplatek mohou klienti využívat saunu, masáže, fitness centrum, billiard a širokou škálu vodních sportů na pláži. Nespornou výhodou Slunečného pobřeží je jeho poloha v sousedství historického městečka Nessebar. Na své si tu přijdou jak vyznavači rodinné dovolené na pláži, tak milovníci prázdninových aktivit, sportu a zábavy. Středisko nabízí vše v hojné míře. Místní spojení je zajištěno turistickým vláčkem. Ten Vás dopraví jak do nového Nessebaru na pevnině, tak k historické části městečka na vysunutém poloostrově.

Stravování
Light all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa