28,27,25

Hotel Flamingo Beach (ex Avliga Beach)

od 12 278 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- vynikající poloha hotelu v centru dění a zároveň přímo u pláže
- rodinná dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný hotel s výbornou polohou 50 m od krásné písečné pláže, od které je oddělen jen pobřežní promenádou, nabízí recepci, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, sejf (za poplatek), restaurace, bar, fitness, směnárnu, saunu (za poplatek), kadeřnictví a mini market. K osvěžení můžete využít bazén pro dospělé, jacuzzi a dětský bazén s lehátky a slunečníky zdarma, které jsou umístěné v bohaté zeleni krásně kvetoucí zahrady. Na pláži s pozvolným vstupem do moře můžete využít širokou nabídku vodních sportů (za poplatek) nebo se vydat do nedalekého Nesebru, kde si můžete posedět u kávy nebo obdivovat Staré město zapsané do památek UNESCO. Za zábavou či nákupy můžete vyrazit do centra letoviska, kde najdete restaurace, bary a spoustu nákupních možností. Doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování v blízkosti pláže a zároveň rádi poznávají okolí.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu. K večeři 1 nealkoholický nápoj nebo 1 sklenice vína či piva zdarma.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s bočním výhledem na moře s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna, balkon nebo terasa.

Jednolůžkové pokoje s bočním výhledem na moře, klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa