28,27,25

Hotel Hrizantema

od 13 718 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 250 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotel doporučujeme pro rodiny s dětmi i pro ty, co hledají odpočinkovou dovolenou

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex Hrizantema 4* obklopený nádhernou zelení se nachází asi 250 m od písečné pláže a nabízí klientům recepci s příjemným posezením a možností pronájmu sejfu, Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu, lobby bar, hlavní restauraci, restauraci á la carte, bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, pool bar, dětské hřiště a miniklub. V hotelu probíhají animační programy pro děti i dospělé. Za poplatek hotel nabízí saunu a masáže. Na pláži najdete širokou nabídku vodních sportů a možnost pronájmu lehátek a slunečníků (obojí za poplatek). Za zábavou můžete vyrazit do nedalekého centra města nebo do romantického Nesebru s jeho křivolakými uličkami a malebnými dřevěnými domky. Komu by se nechtělo jít pěšky, může využít autobus, jehož zastávka je 150 m od hotelu. Doporučujeme jak rodinám s dětmi, tak i těm, kteří hledají odpočinek a ubytování v dosahu příjemného koupání s možností nedalekého nočního života.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení – sendviče, ovoce, pizza, zmrzlina, atd. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v místech a časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě do 13 let), klimatizace, lednice, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa