25

Hotel Kotva

od 16 091 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+12+22+33+03+14+04+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace Wi-Fi skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- oblíbený rodinný hotel

Popis
Hotel se dvěma pavilony má výhodnou polohu v písečných dunách v jižní části střediska, na rozhraní Slunečného pobřeží (Bulharsko) a nového Nesebru. Do centra Slunečného pobřeží je to asi 2 km, do nového Nesebru jen asi 500 m. Písečná pláž je vzdálena asi 200 m přes písečné duny.
V hotelovém komplexu najdeme halu s recepcí, výtahy, restauraci, hotelový bar, posilovnu, internet, elektronické hry, hrací automaty, stolní tenis, hřiště pro děti. V areálu jsou tři bazény, jeden klidnější leží mezi oběma pavilony hotelu, druhé dva jsou se skluzavkami, barem přímo v bazénu a navazují na akvapark pro děti s dalšími atrakcemi, skluzavkami i pirátskou lodí. Použití skluzavek, slunečníků a lehátek u bazénu i vstup do akvaparku je pro hotelové hosty zdarma. Toto vybavení hotelu je ideální pro pobyt s dětmi, které najdou bohaté vyžití přímo v hotelovém areálu. WiFi zdarma v prostoru recepce, u bazénů i na pokoji.

Stravování
All inclusive: snídaně 7:30–10:30, oběd 12:30–14:30, večeře 18:00–21:30, vše formou bufetu.
Nápoje: snídaně: káva, čaj, mléko, limonády a voda z automatu; oběd a večeře: domácí alkoholické nápoje, točené pivo, sekt, víno, limonády a voda z automatu.

Bistro Black Pearl: svačiny a pozdní snídaně 11:00-17:00 - saláty, předkrmy, hamburger, pizza, víno, pivo, limonády z automatu.
Bar Kotva 10:00-23:00: místní alokoholické nápoje, točené pivo, víno, limonády a voda z automatu, teplé nápoje.
Lobby Bar 10:00-23:00: točené pivo, teplé nápoje, limonády a voda z automatu.
Pool Bar 10:00-22:00: točené pivo, místní alkoholické nápoje, víno, limonády voda z automatu, teplé nápoje.

Animační programy: 10.6.-7.9. v týdnu 6 dní animační program pro děti a dospělé.
Zdarma WiFi na pokoji, na recepci a u bazénu.
Pozdní příjezd nebo brzký dojezd: hosté dostanou balíček se studeným sendvičem, ovocem a vodou.
Hosté jsou povinni nosit identifikační náramek.
Hotel neposkytuje ručníky k bazénům a k moři. Není povoleno vynášet jídlo a nápoje z all inclusive restaurací a barů.
Použití akvaparku je pro hosty hotelu zdarma.

Ubytování
Pokoje: dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením (WC, sprcha, fén) a možností 1 přistýlky pro dospělé nebo 1–2 přistýlek pro děti , mají minibar (za poplatek), satelitní televizi, telefon, balkon a klimatizaci. 1. přistýlka je gauč ve velikosti menšího lůžka, 2. přistýlka je skládací lůžko, které je kvůli prostoru třeba přes den složit.

Studia: studia s vlastním soc. zařízením, balkonem a klimatizací, mají oddělenou ložnici se dvěma lůžky a obytný prostor s možností až dvou přistýlek pro dospělé nebo až tří přistýlek pro děti (rozkládací gauč). Dětská postýlka na vyžádání (za poplatek).

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa