28,27,25

Hotel Kuban Resort & Aquapark

od 13 718 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi akvapark lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotel doporučujeme především rodinám s dětmi
- bohaté vyžití

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový resort Kuban & Aquapark 4* je umístěný přímo u hlavní promenády v centru oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a s možností pronájmu lehátek a slunečníků je vzdálená cca 150 m od hotelu. Na pláži můžete využít širokou nabídku vodních sportů (za poplatek). Hostům je k dispozici recepce s Wi-Fi a s možností pronájmu sejfu (za poplatek), výtah, restaurace, lobby bar, pool bar, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, aquapark s množstvím skluzavek a tobogánů a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Letovisko nabízí nespočet restaurací, barů i obchodů. Pobyt si lze zpestřit výletem do historického Nesebru s malebnými uličkami, jehož Staré město je zapsáno na seznamu UNESCO. Hotel doporučujeme všem, kteří vyhledávají živé letovisko s možností zábavy i nočního vyžití, především pak díky aquaparku rodinám s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení (pizza, sendviče, zákusky, zmrzlina, ovoce), káva, čaj, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (07.30–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje STANDARD s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV, Wi-Fi, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje SUPERIOR s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV, Wi-Fi, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa