28,27,25

Hotel MPM Condor

od 13 526 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Light all inclusive
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě na přistýlce 2-13 let pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- kvalitní hotelové služby a nádherná pláž

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný hotel s výbornou polohou cca 50 m od široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) leží v oblíbeném prázdninovém letovisku Slunečné pobřeží. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a s možností pronájmu sejfu, Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu, restaurace, bar u bazénu a lobby bar. Součástí hotelu je také bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma a pro aktivní klienty fitness. K relaxaci lze využít hotelové masáže (za poplatek). Za noční zábavou se můžete vydat do centra letoviska, kde najdete širokou nabídku restaurací, barů a obchodů nebo si udělat romantickou procházku po pláži do nedalekého starobylého Nesebru se spoustou křivolakých uliček a typických dřevěných domků. Pokud vyhledáváte kvalitní služby a nádhernou pláž, je pro vás tento hotel skvělou volbou.

Stravování
Light all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení v baru u bazénu. Neomezená konzumace místních nealkoholických nápojů a místního piva a vína (10.00–22.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, minibar, koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, minibar, koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa