Hotel MPM Kalina Garden

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+01+12+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace minilednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- ubytování v živějším letovisku v blízkosti pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex MPM Kalina Garden 4* je umístěný v centru oblíbeného prázdninového letoviska Slunečné pobřeží. Písečná pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků i s nabídkou vodních sportů je vzdálená cca 200 m od hotelu. Hostům je k dispozici recepce s Wi-Fi zdarma, restaurace, bar, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí s malou skluzavkou a s lehátky a slunečníky zdarma, sluneční terasa, venkovní fitness, stolní tenis, minigolf, dětský koutek a hřiště. Za poplatek plážový servis, kulečník a masáže. Přes den i během večera pořádá hotel animační programy pro děti i dospělé. Nedaleko hotelu najdete několik restaurací, barů i obchodů. Přímo v letovisku je také aquapark s mnoha atrakcemi, který jistě potěší děti i dospělé. Hotel doporučujeme všem, kteří vyhledávají ubytování v živějším letovisku a zároveň v blízkosti pláže.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne (sendviče, sušenky, zákusky, ovoce, zmrzlina), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, mini lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa