28,27,25

Hotel Palazzo

od 12 043 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
klimatizace lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, nadstandardní čistota moře i pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Čtyřhvězdičkový hotel Palazzo nabízí ubytování ve dvou budovách vystavených v zajímavém architektonickém stylu. Hotel je situován v klidné části prázdninového letoviska Slunečné pobřeží. Široká písčitá pláž s pestrou nabídkou vodních sportů leží ve vzdálenosti cca 300 m od hotelu. Klienti mají možnost si na pláži pronajmout lehátka a slunečníky. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, výtah, Wi-Fi, venkovní bazén, opalovací terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Jen několik minut chůze od hotelu se nachází obchůdky se suvenýry, restaurace, kavárny a bary. K dopravě po letovisku Slunečné pobřeží lze využít minivláček, případně se můžete jen tak projet na koni. Vzhledem k nadstandardní čistotě moře i pláže je toto moderní letovisko držitelem Modré vlajky. Hotel doporučujeme pro páry i rodiny s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední občerstvení. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Ubytování
Prostorné apartmány s možností až 2 přistýlek (maximální obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa