28,27,25

Hotel Riva

od 12 587 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 250 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotel nedaleko centra letoviska, obklopený velkou zahradou s bazénem
- oblíbené ubytování
- rodinná dovolená
- bohaté vyžití

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Oblíbený hotel Riva 3*, ležící v krásné zahradě, tvoří komplex 4 budov. Prostorná písečná pláž je vzdálena 250 m (lehátka a slunečníky za poplatek). Hostům je k dispozici recepce s Wi-Fi zdarma a s možností pronájmu sejfu (za poplatek), směnárna, restaurace s terasou, bar, pool bar, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, z toho jeden s oddělenou dětskou částí, samostatný dětský bazén s malou skluzavkou, bazén s mořskou vodou a jacuzzi, dětské hřiště, miniklub. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé (sportovní aktivity během dne, večerní vystoupení, soutěže, tance, karaoke a další). V blízkosti hotelu najdete množství obchodů, restaurací, barů i diskoték a nechybí ani velký aquapark s atrakcemi pro děti i dospělé, který je od hotelu vzdálený asi 800 m. Dopravu po letovisku zajišťují minivláčky a do okolních letovisek se můžete dostat autobusem. Doporučujeme klientům vyhledávajícím dovolenou v centru dění a nedaleko krásné pláže.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení (pizza, sendviče, zákusky), zmrzlina, káva čaj, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v časech určených hotelem. Dvakrát týdně tematické večeře.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, fén (na vyžádání na recepci), koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (palanda, max. obsazenost 2 dospělé osoby a dvě děti 2-13 let), klimatizace, TV/SAT, fén (na vyžádání na recepci), koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje SUPERIOR s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, fén (na vyžádání na recepci), koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje SUPERIOR s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a jedno dítě 2-13 let), klimatizace, TV/SAT, fén (na vyžádání na recepci), koupelna a balkon nebo terasa

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa