Hotel Sunrise Complex

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+2
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- dovolená v centru dění a v blízkosti krásné pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový resort Sunrise Complex 3* leží v oblíbeném prázdninovém letovisku Slunečné pobřeží. Široká písečná pláž dlouhá několik kilometrů se nachází ve vzdálenosti cca 150 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, Wi-Fi ve veřejných prostorách, restaurace, pool bar a 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma. V blízkosti hotelu najdete množství obchodů, restaurací, barů i diskoték. Pro milovníky adrenalinu je ve vzdálenosti 2,5 km od hotelu aquapark s množstvím skluzavek a tobogánů pro děti i dospělé. Dopravu po letovisku zajišťují minivláčky a do okolních letovisek se můžete dostat autobusem. Doporučujeme klientům vyhledávajícím dovolenou v centru dění v blízkosti krásné pláže.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva čaj, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dvě děti 2-12 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa