Hotel Zefir Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+01+12+02+1
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- vhodný pro všechny věkové kategorie, i pro rodiny s dětmi

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Zefir Beach 3* má výhodnou polohu v těsné blízkosti široké písečné pláže na jižním okraji letoviska Slunečné pobřeží v blízkosti historického centra Nessebaru. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu, restaurace a bar u bazénu. Cesta na pláž vede cca 150 m přes písečné duny (lehátka a slunečníky za poplatek). Nejbližší restaurace, kavárny, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 150 m od hotelu. Na pláži je možnost využít širokou nabídku vodních sportů (za poplatek). Město má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce hlavní pláže až k Nessebaru. Dopravu po středisku a do blízkého Nessebaru obstarává malý turistický vláček. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, i pro rodiny s dětmi.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, káva, čaj, zákusky, zmrzlina. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa