Hotel Elenite Villas

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 50-300 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT akvapark lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- klidnější místo, vynikající poloha u moře, bohaté vyžití v areálu

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Dvoupatrové vilky obklopené zelení jsou součástí prázdninového komplexu Elenite Holiday Village v klidnějším letovisku Elenite. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od vilek vzdálena cca 50-300 m. Vilky jsou ideální pro ty, kteří ocení ubytování na klidném místě a zároveň rádi využijí širokou nabídku hotelových služeb v resortu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a Wi-Fi připojením, restaurace, kavárna, lobby bar, pool bar, obchody se suvenýry a bar na pláži (za poplatek). Rodiny s dětmi ocení akvapark se skluzavkami a tobogány a pro nejmenší je k dispozici miniklub a dětské hřiště. Slunečné pobřeží s množstvím restaurací, barů, diskoték a obchodů leží cca 10 km od hotelu, dostupné místní autobusovou dopravou. Bohatý program jak pro děti, tak i dospívající, široké sportovní zázemí a akvapark jsou zárukou skvělé rodinné dovolené ve vynikající cenové relaci.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během odpoledne lehké občerstvení, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v časech určených hotelem. Stravování probíhá v hotelu Royal Bay 4*.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa