Hotel Royal Park

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+01+12+02+12+23+0
Vzdálenost od pláže 20 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- kvalitní služby all inclusive, vhodný i pro náročnější klienty

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Royal Park 4* je součástí rozsáhlého hotelového komplexu v letovisku Elenite, navazující na letovisko Sveti Vlas. Široká písečná pláž se rozprostírá přímo před hotelem (lehátka a slunečníky za poplatek). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a Wi-Fi připojením zdarma, restaurace, a la carte restaurace (bulharská, italská), lobby bar, pool bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, akvapark se skluzavkami a tobogány, mini klub pro nejmenší, fitness a tenisový kurt. Za poplatek je možné využít vnitřní bazén, wellness a masáže. Slunečné pobřeží s množstvím restaurací, barů, diskoték a obchodů leží cca 10 km od hotelu, dostupné místní autobusovou dopravou. Doporučujeme i náročnějším klientům, kteří ocení kvalitní služby all inclusive a také rodinám s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně (7:30 - 10:00), obědy (12:30 – 14:30) a večeře (18:30 – 21:00) formou bufetu, dopolední a odpolední občerstvení, káva, sušenky, zmrzlina. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30 – 24:00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dvě děti do 12 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf, fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa