25

Hotel Paradise Beach

od 19 587 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Popis
Hotel se nachází v Robinsonově zátoce, 8 km severně od Sv. Vlasu (Bulharsko), 30 km od letiště v Burgasu. Jeho poloha zaručuje klid a soukromí, stejně jako dostatečnou zábavu a noční život v blízkém Slunečném pobřeží. Nádherná písečná pláž z něj dělá perfektní místo k rekreaci a rodinné dovolené. Hotel tvoří několik čtyřpatrových budov, které mají společnou halu s recepcí, panoramatický výtah na pláž, lobby bar s výhledem na moře, hlavní restauraci, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén pro dospělé a děti, obchody, dětský klub, dětské hřiště, autopůjčovnu a směnárnu.

Stravování
Ultra All Inclusive:
Stravování formou bufetu v hlavní restauraci snídaně 7:30–10:00, oběd 12:30–14:30, večeře 18:00–22:00.
Během snídaní nápoje: teplé nápoje, limonády a voda z automatu. Během oběda a večeře nápoje: místní alkoholické nápoje, točené pivo, sekt, víno, limonády a voda z automatu.
Bar Joy 10:00-23:00: místní alkoholické nápoje, točené pivo, sekt, víno, limonády a voda z automatu, teplé nápoje, koktejly. pozdní snídaně 10:30-11:30, odpolední svačina 16:00-18:00.
Pool bar Deep 10:00-22:30: místní alkoholické nápoje, točené pivo, sekt, víno, limonády a voda z automatu, teplé nápoje, koktejly. Zmrzlina 10:00-17:30.
Bar Bowling: místní alkoholické nápoje, točené pivo, sekt, víno, limonády a voda z automatu, teplé nápoje, koktejly.

Stravování začíná obědem v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Pokud se některé z těchto jídel nestihne, nebude se kompenzovat v jiný den. Na vyžádání předem je možné dostat při pozdním příjezdu nebo brzkém odjezdu balíček se sendvičem, ovocem a vodou.

Animační programy: 10.6.-7.9. 6 dní v týdnu animační programy pro děti i dospělé.

Zdarma použití bazénu vč. lehátek a slunečníků blízko pláže, do naplnění kapacity.
Zdarma plážové osušky.
Zdarma WiFi na recepci a v pokojích.
Zdarma sejf na pokoji.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají balkon, sociální zařízení, fén, televizi, telefon, minibar a klimatizaci.

Studia mají navíc oddělenou dvoulůžkovou ložnici a obytný prostor s možností až 2 přistýlek. Ve studiu s výhledem na moře je možno ubytovat 4 osoby.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa