28,27,25

Hotel Miramar

od 13 910 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi
- klidná dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Čtyřhvězdičkový hotel Miramar se nachází 3 km jižně od přímořského městečka Sozopol. Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu, přes místní komunikaci (lehátka a slunečníky za poplatek). Hotelovým hostům je k dispozici recepce s Wi-Fi a s možností pronájmu sejfu, restaurace, lobby bar, pool bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén se skluzavkami, dětské hřiště a dětský klub. Podél pláže najdete několik barů, restaurací i obchůdků. Pro zpestření dovolené se vydejte do přímořského městečka Sozopol, jehož historické centrum je zapsané na seznamu UNESCO díky unikátní architektuře dřevěných měšťanských domů. V městečku člověk prochází úzkými klikatými uličkami, které dotváří nezapomenutelnou atmosféru. Ulice jsou lemované původní černomořskou zástavbou z 18. století. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna, fén a balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let, nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna, fén a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa