28,27,25

Hotel Resol Liza Mary Hotel

od 16 490 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- klidná dovolená v blízkosti pláže a krásné přírody
- novinka

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex, který byl v roce 2021 celý zrenovován, se nachází v letovisku Bali a je vzdálený jen 150 m od písečné pláže. Skládá se z 6 budov, která mají jména po nejznámějších řeckých ostrovech - Santorini, Kriti, Mykonos, Milos, Paros a Ios. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma ve veřejných prostorách, TV místnost, sejf na recepci (2 €/den), restauraci, a bar u bazénu. Lehké občerstvení a nápoje se podávají v baru s velkou TV. Součástí hotelu je bazén s oddělenou částí pro děti a se slunečníky a lehátky zdarma (na pláži za poplatek). Centrum letoviska Bali je vzdálené asi 800 m, najdete zde dostatek možností k posezení a ochutnání výborných řeckých specialit nebo nákupu krétských suvenýrů. Jeho výborná poloha na půli cesty mezi dvěma významnými a krásnými krétskými městy (Heraklion - 45 km, Rethymno - 30 km) přímo také vybízí k výletům.
Hotel ocení především klienti, kteří hledají klidnou dovolenou v atraktivní kombinaci blízkosti pláže a možností pěších procházek do krásné okolní přírody.
.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva, snacky a zmrzlina pro děti, místní alkoholické (víno, pivo, rakie, ouzo) a nealkoholické nápoje (10.00–22.30). Řecká i mezinárodní kuchyně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje superior s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-12 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna, balkón nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa