28,27,25

Aparthotel Danaides

od 13 238 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování | Polopenze
Vzdálenost od pláže 700 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- náš tip
- bohaté vyžití


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Stylově zařízené vilky obklopené atraktivní zahradou s palmami, rozkvetlými oleandry a ibišky se nacházejí v rušnějším letovisku Malia. Na pěknou písečnou pláž s výhledem na ostrůvek s kapličkou se dostanete procházkou hlavní ulicí po cca 8 minutách chůze a najdete zde bohatou nabídku vodních sportů (za poplatek). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách, bar u bazénu s lehátky a slunečníky zdarma. Bohatou nabídku zábavy, obchodů se suvenýry, tradičních taveren a barů naleznete v centru letoviska Malia a dále si můžete vybrat z aktivit v okolí jako je tenis, golf, jízda na koni a horských kolech nebo džíp safari. Na samotném konci letoviska se pak nacházejí zbytky jednoho z proslulých minojských paláců a zejména děti jistě zaujme mořské akvárium. Atraktivní a kvalitní ubytování bude vyhovovat i náročnějším klientům, kteří ocení klid, krásnou pláž a možnost bohatého večerního vyžití.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v okolních tavernách.
Polopenze za příplatek: Snídaně a večeře formou bohatého bufetu se specialitami krétské i evropské kuchyně v hotelu Meropi 4*.

Ubytování
Dvoulůžkové studio (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (8 €/den), kuchyňský kout, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (21 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (8 €/den), kuchyňský kout, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (21 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa