28,27,25

Hotel Meropi

od 15 446 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive | Polopenze
Vzdálenost od pláže 250 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi hotelový akvapark lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- oblíbené ubytování
- rodinná dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní rodinný komplex Meropi 4*+ obklopený stromy a zelení se nachází necelých 5 minut chůze od centra oblíbeného letoviska Malia (Kréta, Řecko). Od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře ho dělí pouhých 250 m. Tato vyhlášená pláž se širokou nabídkou vodních sportů patří k nejvyhledávanějším na ostrově. Hotelovým hostům je k dispozici recepce s Wi‑Fi připojením zdarma ve společných prostorách i na pokojích, internetový kout za poplatek, 2 restaurace a 2 pool bary. Hotel jistě překvapí i potěší nově postaveným akvaparkem. Dále zde najdete 3 sladkovodní bazény, z toho 2 s oddělenou dětskou částí se slunečníky a lehátka zdarma (osušky za poplatek), dětské hřiště a miniklub. Za poplatek je zde mini spa-sauna, parní lázeň a kulečník. Vysoce kvalitní ubytování, široká nabídka služeb v kombinaci s tradiční krétskou pohostinností činí z hotelu Meropi nejlepší volbu pro rodinnou dovolenou.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj, sušenky. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje superior (max obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (9 €/den), lednice, TV, Wi-Fi, telefon, sejf (28 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s privátním bazénem (max obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (9 €/den), lednice, TV, Wi-Fi, telefon, sejf (28 €/týden), fén, koupelna, terasa.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (9 €/den), lednice, kuchyňský kout (na vyžádání), TV, Wi-Fi, telefon, sejf (28 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa