28,27,25

Hotel Valais

od 14 774 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- rodinný hotel s přátelskou atmosférou
- klidná dovolená v krásném prostředí a blízkosti pláže i obchodů


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší rodinný hotel s přátelskou atmosférou je oddělen od široké písečné pláže Alykanas Beach jen příjezdovou cestou. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením za poplatek, TV kout, sejf, snack bar u bazénu s výhledem na pláž a s nabídkou nápojů, koktejlů a lehkých jídel a bazén s terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Pokud vás omrzí ležení na lehátku, můžete přímo před hotelem vyzkoušet některé z vodních sportů, jako jsou např. vodní skútry, vodní lyže, banán aj. Jen pár minut chůze od hotelu najdete minimarkety, taverny, kavárny a obchody se suvenýry.
Nezapomeňte si také zapůjčit auto a zajet si na nedaleké vyhlášené pláže Xigia – s výskytem léčivých sirných pramenů, Makris Gialos nebo Agios Nikolaos. Hotel doporučujeme klientům, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v přátelském prostředí a zařadit se ke spoustě spokojených zákazníků, kteří se sem pravidelně vracejí.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v okolních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, rychlovarná konvice, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa