28,27,25

Studia Vasso

od 11 990 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+1
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 180 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1.dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- oblíbené ubytování našich klientů
- blízko krásné pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Tato pečlivě udržovaná studia v zahradě plné pestrých květin dostala jméno po přátelské majitelce paní Vasso, díky které se zde budete cítit jako doma. Studia se nachází 180 m od 5 km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v klidnější části vyhledávaného letoviska Laganas. V okolí domu můžete za konzumaci v baru využít bazény okolních hotelů, rušnější centrum s mnoha obchody, tavernami a bary naleznete už po 300 m, přičemž nejbližší minimarket a taverna jsou ve vzdálenosti 50 m. Na pláži jsou k pronájmu lehátka a slunečníky, potřeby pro vodní sporty nebo motorové čluny, kterými např. doplujete na protější ostrůvek Marathonisi. Do 8 km vzdáleného hlavního města se můžete sami vydat místním autobusem. Pokud hledáte příjemné ubytování blízko krásné pláže, a přitom v dosahu zábavy a rušnějšího centra, je to ta správná volba.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), zařízený kuchyňský kout s lednicí, klimatizace (9 €/den), TV, Wi-Fi (zdarma), sejf (za poplatek), koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let,), zařízený kuchyňský kout s lednicí, klimatizace (9 €/den), TV, Wi-Fi (zdarma), sejf (za poplatek), koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa