28,27,25

Hotel Belvedere Gerakas Luxury Suites

od 13 142 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze
Vzdálenost od pláže 700 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-4 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- klidná dovolená
- romantika
- kvalitní servis

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný hotel Belvedere obklopený stromy, cypřiši a aromatickými květinami se nachází na úbočí půvabné vesnice Vassilikos, která je stále ještě nedotčena cestovním ruchem. Od nádherných pláží Gerakas a Porto Roma je vzdálen 700 metrů. Pláž Gerakas je jednou z pláží, kde želvy Caretta Caretta kladou svá vajíčka. V hotelu naleznete vzdušnou a světlou vstupní halu s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma (internet za poplatek), TV místnost, restauraci s venkovním posezením, odkud je překrásný výhled na okolní krajinu a Jónské moře. Osvěžit se můžete ve venkovním bazénu s velkou terasou na slunění, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma, poté si odpočinout ve vířivce, ochutnat některou z řeckých specialit ve snack baru anebo si dát drink v elegantním koktejl baru. Zahrát si můžete tenis, kulečník nebo si zajít do fitness. Pro děti je zde dětský bazén a dětské hřiště. Chcete-li se nechat hýčkat, je tu pro vás wellness centrum s masážemi, saunou, parní lázní, relaxační místností s krytým bazénem a kosmetickým salonem. Pokud si po namáhavém dni chcete odpočinout, vydejte se přes olivovníky po kamenné stezce k zadní straně hotelu, která vás dovede až k vinárně Villa Rossa. Jedná se o staré zakynthské panství, které bylo zrekonstruováno, kde jsou pod hvězdami osvětlenou oblohou rozloženy stoly a židle nabízející soukromí a kde si za zvuku příjemné hudby můžete vybrat z více než 40 různých odrůd vína nebo koktejlů a lehkých jídel. Centrum Vassilikosu s tavernami a bary je vzdálené pouhých 300 metrů. Pro zpestření vašeho pobytu doporučujeme navštívit jednu z nejkrásnějších částí ostrova s plážemi Porto Zoro nebo Banana Beach. Hotel pro klienty vyhledávají klid, romantiku, krásnou přírodu i pláže, kteří si chtějí užít řeckou pohostinnost.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV, Wi-Fi, varná konvice, sejf, telefon, župan, pantofle, koupelna, balkon.

Dvoulůžkové pokoje superior s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV, Wi-Fi, varná konvice, sejf, telefon, župan, pantofle, koupelna, balkon.

Dvoulůžkové pokoje Junior Suite s možností jedné přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV, Wi-Fi, varná konvice, sejf, telefon, župan, pantofle, koupelna, balkon.

Dvoulůžkové pokoje Junior Suite s výhledem na moře s možností jedné přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV, Wi-Fi, varná konvice, sejf, telefon, župan, pantofle, koupelna, balkon.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa