28,27,25

Hotel Marie

od 12 182 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+0
Doprava Letecky
Strava Snídaně
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- příjemné ubytování v rodinném prostředí malého hotýlku

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Útulný rodinný hotel s velice přátelskou atmosférou se nachází v klidné části oblíbeného letoviska Acharavi, asi 300 m od krásné písčito-oblázkové pláže. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách, bar, společenská místnost s TV a restaurace. K dispozici je dále bazén umístěný v krásně udržované zahradě a zahradní restaurace s venkovním posezením a barem. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Centrum letoviska, s možností zábavy i nákupů, je od hotelu vzdáleno asi 15 minut chůze. Písečná pláž táhnoucí se několik kilometrů, lemovaná desítkami restaurací a barů, poskytuje pestrou nabídku vodních a plážových sportů. Doporučujeme klientům, kteří hledají pěkné koupaní, s možností výletů, a kteří ocení příjemnou rodinnou atmosféru tohoto ubytování.

Stravování
Snídaně: Kontinentální snídaně formou bufetu.

Ubytování
Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek 6 €/den), lednice, TV/ SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa